Єдина донька легендарного фронтмена гурту “СкрябінАндрія Кузьменка, Барбара, не може лишитися осторонь боротьби за перемогу. Щоб допомогти зібрати кошти на медикаменти військовим, дівчина вирішила передати на аукціон одну з реліквій покійного батька.

Про свої наміри Барбара повідомила в “Інстаграмі“. “Друзі, ми з родиною вирішили передати на аукціон хлопцям з B42KON футболку мого батька. В ній він запалював концерти ще в далекому 2014 році. Зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ та медикаменти для тих, хто їх потребує. Все буде Україна!” – повідомила вона.

андрій кузьменко скрябін війнаандрій кузьменко скрябін війнаандрій кузьменко скрябін війна

“Саме в цій футболці він запалював на фестивалі “Файне місто” в 2014 році, коли в нашу країну прийшла війна. Кузьма ніколи не ліз за словом у кишеню. Просто й невимушено, він відправляв зі сцени х@йла та його кодло туди, де їм і належить бути”, – наголошує благодійна організація.

андрій кузьменко скрябін війна
Барбара Кузьменко, донька Андрія “Скрябіна” Кузьменка

Такий спосіб збору коштів популярний серед зірок. Так, днями фонд Сергія Притули продав картину Марії Примаченко за 500 тисяч доларів. А “Гаррі Поттер” Денієл Редкліфф розпродує чарівні мантії, щоб зібрати кошти для українських дітей.

Фото: instagram.com/kuzmenko_barbara, instagram.com/b42kon.help

Дивіться також:

Ігор Кондратюк зібрав кошти на автівку для військової частини учасниці «Х-Фактора» (ФОТО)

Ектор Хіменес-Браво зібрав понад 40 тисяч євро за вечір для постраждалих від війни

Анджеліна Джолі відвідала дітей у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині: зворушливі фото