Донька “рятувальника Малібу” Девіда Гассельгофа вийшла заміж: фото стильного весілля

Донька актора Девіда Гассельгофа, одного з красенів у “Рятувальниках Малібу“, Тейлор Гассельгоф вийшла заміж за Медісона Фіоре. Гуляння тривали три дні, а сама церемонія була вишуканою і романтичною і пройшла у маєтку, оточеному садами, Ethereal Gardens в Ескондідо, штат Каліфорнія.

На святі зібралося 186 гостей з різних куточків світу. 32-річну Тейлор, агентку з продажу елітної нерухомості, до вінця вів тато Девід під пісню «Bittersweet Symphony». Наречена обрала обтислу сукню з глибоким декольте Pronovias, всипану перлам. Її букет було складено із білосніжних ранункулюсів.

Першими фотографії стильного весілля показали Love Is Wedding. До речі, весілля Тайлер і Медісона потрапило на обкладинку People.

Гортайте праворуч, щоб побачити усі фото:

Більше світлин – гарних і щасливих, хоч і непрофесійних – молодята показали в своїх сторис.

девід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весілля

Тейлор Гассельгоф і Медісон Фіоре познайомились в одному з дейтинг-додатків. Пропозицію – також стильну і яскраву – Медісон зробив у грудні 2021 року.

девід тайлер гассельхоф хассельхоф весіллядевід тайлер гассельхоф хассельхоф весілля

Фото: сторис instagram.com/talynfiore, instagram.com/tay

Дивіться також:

Марк Ентоні одружився із Надею Феррейра: відео грандіозного весілля

“Маленька міс Щастя” Ебігейл Бреслін вийшла заміж за одесита (ФОТО)

Легендарний 93-річний астронавт Базз Олдрін одружився вчетверте: фото