Легендарний 93-річний астронавт Базз Олдрін одружився вчетверте: фото

93-річний Базз Олдрін, науковець, астронавт, учасник першого в історії людства польоту на Місяць і друга людина, яка на Місяць ступила, знову одружився. Вчетверте до вінця він пішов зі своїм давнім коханням Анкою Фор у власний день народження.

Про це пан Олдрін розповів у своєму “Твіттері“. “Я радий повідомити, що моя давня любов, докторка Анка Фор і я вступили у шлюб. Ми поєдналися в священному союзі на невеликій приватній церемонії в ЛосАнджелес і схвильовані, мов підлітки”, – жартує астронавт.

Для такої події молодята вбралися як годиться: він – у ошатний чорний костюм із бутоньєркою, вона – у прозору сукню з квітами і блискітками.

базз олдрін астронавт космонавт четверта дружина весілля анка фор
Базз Олдрін і Анка Фор у день весілля
базз олдрін астронавт космонавт четверта дружина весілля анка фор
Анка Фор стала четвертою дружиною База Олдріна

Анка Фор на 30 років молодша від чоловіка – їй 63. Вона науковиця, докторка хімічних наук. Наразі новоспечена місіс Олдрін працює виконавчою віце-президенткою компанії Buzz Aldrin Ventures.

Базз Олдрін вперше одружився у 1954 році із Джоан Арчер. Вони народили трьох дітей: синів Джеймса та Ендрю, а також дочку Дженіс. Шлюб тривав 20 років і закінчився розлученням у 1974-му. Вдруге до вінця уславлений астронавт пішов із Беверлі Ван Зіл у 1975 році, та цей шлюб тривав тільки три роки. Перед третім шлюбом Базз витримав павзу – одружився у 1988 році із Лоїс Дріггс Кеннон. А заодно поміняв “паспортне” ім’я Едвін на Базз, як його усі й звали. Цей союз тривав 24 роки, до 2012-го.

Олдрін, який був другою людиною на Місяці після Ніла Армстронга, служив пілотом місячного модуля Eagle під час місії «Аполлон-11» у 1969 році. Він єдиний лишається живим із трьох космонавтів, які здійснили ту подорож.

Фото: twitter.com/therealbuzz, instagram.com/anca.faur.v

Дивіться також:

Даша Квіткова і Нікіта Добринін розійшлися: “Ми морально задушили одне одного”

Модель Келлі Брук вийшла заміж і показала фото стильного весілля в Італії

Вишукане весілля зірки “Сутінок” Тейлора Лотнера: офіційні фото і деталі