“Довбуш” Олексій Гнатковський з дружиною і синами стали обличчями кампейну вишиваного одягу (ФОТО)

Український бренд сучасного етнічного одягу Gaptuvalnya разом із київським ЦУМ випустили спеціальну колекцію вишиваного одягу до Великодніх свят. Обличчями ніжного кампейну стали актор Олексій Гнатковський, його дружина Ольга та їхні  11-й і 3-річний сини.

Олексій Гнатковський зажив всеукраїнської слави та любові завдяки ролі у стрічці “Довбуш” Олеся Саніна. Він зіграв одну з головних ролей – брата Олекси, Івана Довбуша.

олексій гнатковський довбуш дружина діти вишиванка 2024олексій гнатковський довбуш дружина діти вишиванка 2024олексій гнатковський довбуш дружина діти вишиванка 2024

Крім родини Гнатковських, у кадрі з’являється дочка засновниці бренду Gaptuvalnya Наталі Гергелюк.

олексій гнатковський довбуш дружина діти вишиванка 2024олексій гнатковський довбуш дружина діти вишиванка 2024олексій гнатковський довбуш дружина діти вишиванка 2024

Нова колекція оспівує красу української вишивки – і майстерно інтерпретує взори у чудових family looks – образах для всієї родини. До колекції увійшли декілька варіантів сорочок та суконь із вишивкою, орнаменти якої відтворені з аутентичних кептарика та припинки ХІХ століття. Традиційні зображення походять з Опільського етнорегіону: досліджувані зразки, що їх бренд взяв за основу, знаходяться в Музеї етнографії Національного заповідника «Давній Галич». Колекція продається в київському ЦУМі – офлайн і на сайті.

Фото: facebook.com/TsumKyiv

Дивіться також:

Найгарніші вишиванки в гардеробі Олени Зеленської (ФОТО)

Які вишиванки носили наші предки – історичні фото

Марія Квітка випустила колекцію вишитих сорочок за мотивами українських пісень (ФОТО)

Сьюзен Серендон вбралася у вишиванку для прогулянки Нью-Йорком (ФОТО)