Найгарніші вишиванки в гардеробі Олени Зеленської (ФОТО)

Цьогоріч День вишиванки перша леді України Олена Зеленська зустрічає в Сеулі, де перебуває з гуманітарною місією. Та хоч знаходиться на іншій половині земної кулі, вишиванку одягла і вітає всіх українців, де б вони не були, зі святом.

Олена Зеленська вдягає вишиванки нечасто. Проте кожна з її вишитих сорочок вибрана з любов’ю і сповнена сенсів. Згадаймо найбільш цікаві і важливі вишиванки в її гардеробі – і що вони означають.

Вишиванка-витинанка

Новинка в гардеробі Олени Зеленської – вишукана і лаконічна вишиванка-витинанка, виконана в тхніці рішельє. Саме її перша леді вбрала на зустріч із укрїнською діаспорою в Сеулі.

Автори цієї вишиванки – Gunia Project, вони ж створили пояс-крайку та прикраси, якими пані Олена доповнила свій образ.

олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнериолена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери

“Українські вишиванки на вулицях Сеула. Дбайливо привезені з дому, спеціально передані близькими, замовлені у місцевих майстрів, старовинні, з історією, і сучасні, які свою історію лише починають… У чому ж її «код», про який так часто кажемо? Можливо, в тому, що кожна є неповторною – як і кожна людина. І водночас – поєднує з поколіннями, співвітчизниками, однодумцями, країною, домом. Машина часу і простору, втілена в одязі.

Щось, завдяки чому ми пам’ятаємо: кожен і кожна з нас – унікальні й важливі. Як візерунок на полотні. А разом ми велика сила і взаємодопомога – у будь-яких випробуваннях, і перемога – над будь-яким нападником”, – каже Олена Зеленська.

олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери

 

Білим по білому

В 2020 році до святкування Дня Незалежності Олена обрала вишиванку “білим по білому” від дизайнера Артема Климчука. Саме він створив і інавгураційний образ Зеленської.

У сорочці використані елементи традиційної полтавської вишивки, які віщують достаток і благополуччя. Білу сорочку перша леді доповнила чорною спідницею-оливцем і прикрасами з перлами GUNIA Project.

олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери

Ця вишиванка є, мабуть, улюбленою в гардеробі Олени Зеленської. За два роки, на День Незалежності 2022, вона повторила свій образ – символізуючи віру в перемогу країни, що виборює свою свободу.

олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери

Золота ніч

На Різдво 7 січня 2023 року перша леді привітала співвітчизників у чорній сукні-вишиванці із золотистою вишивкою бренду Gaptuvalnya. Переосмислений дизайнеркою орнамент “Гранатова лоза” – іще один символ добробуту.

олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери

Чорно-білі дні

Для візиту на Всесвітній економічний форум в Давосі Олена Зеленська обрала лаконічну вишиванку з геометричними орнаментами від масмаркет-бренду Must Have. Цікаво, що Олена вже друга перша леді, яка виходить на публіку у речах цього бренду – до неї марку зробила відомою Марина Порошенко.

Олена доповнила свою вишиванку чорними штанами Artem Klimchuk та прикрасами Guzema.

олена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнериолена зеленська день вишиванки які вишиванки носить гардероб українські бренди дизайнери

Фото: instagram.com/olenazelenska_official

Дивіться також:

Український бренд створив колекцію вишиванок і показав, як їх модно носити (ФОТО)

Олена Зеленська зустрілася з королевами Каміллою, Ранією та Матильдою у Букінгемському палаці (ФОТО)

Які вишиванки носили наші предки – історичні фото