Український бренд створив колекцію вишиванок і показав, як їх модно носити (ФОТО)

Вбрання, що повертає до власного коріння, і разом з тим відповідає запитам сучасної моди – це вишиванка. Вишиті сукні і блузи відображають айдентику нації і чудово інтегруються у повсякдення. Тому для українського бренду MustHave створити лінійку жіночих вишиванок було логічним кроком.

Лінійка представлена вишитими сорочками і сукнями з льону. Геометричні орнаменти рясно оздоблюють пишні рукава та низ вишиванок традиційного прямого крою. Червоне колосся пшениці уособлює молодість, красу, щасливий добробут, тілесне та духовне багатство.

вишиванка колекція український бренд musthaveвишиванка колекція український бренд musthaveвишиванка колекція український бренд musthave

Серед мотивів чорного кольору: повні рожі як життєдайне поєднання жіночого й чоловічого начал, плодородні ромби з єднанням сонця і землі та ромби з крапкою, що символізують засіяне поле, достаток.

вишиванка колекція український бренд musthaveвишиванка колекція український бренд musthaveвишиванка колекція український бренд musthave

Іван Франко першим популяризував вишиванку серед містян: її поєднання з брючними костюмами, тренчами й камізельками здавалися незвичними. Протилежні за сенсом рими доречні і в наш час. Вишиті сорочки цікаво парувати зі спортивними та маскулінними елементами: вільні джинси, жилети, бермуди, велосипедки, кеди. Сукні-вишиванки, навпаки, самобутні для окремих образів.

вишиванка колекція український бренд musthave

вишиванка колекція український бренд musthave
Вишиванка чудово сполучається із актуальними цього літа шортами, панамами і в’єтнамками
вишиванка колекція український бренд musthave
Вишиванка + легінси в рубчик – іще один трендовий і зручний комплект літа 2022 на щодень

“Для нас вишиванка пахне свіжим хлібом з печі бабусиної хати, звучить купальськими піснями, живе на родинних світлинах й у сучасності. Над створенням вишитих сорочок ми замислювалися п’ять років. Консультувалися з музейними експертами, досліджували культурну спадщину й традиції регіонів України,” – поділилися співзасновниці MustHave Анна Бец та Анастасія Дзюба.

Фото: MustHave

Дивіться також:

Як українці одягалися 100 років тому: фотопроєкт зі старовинним національним вбранням

Які вишиванки носили наші предки – історичні фото

Де знайти чоловічу вишиванку, як у Степана Бандери

У вишиванці українського бренду: прем’єр-міністерка Швеції Магдалена Андерссон відвідала Київ (ФОТО)

Модні образи від українських дизайнерів на літо 2022: показує Мей Маск (ФОТО)