Для хореографа, першого українського “Холостяка” і судді “Танців з зіркамиМаксима Чмерковського останні місяці були особливо тяжкими. Не тільки через війну – а й через особисту драму. Вже цього року він мав стати двічі татом – та поки Макс був в Україні, його вагітна дружина Піта Маргатройд втратила дитину.

Про це Макс і Піта розповіли в інтерв’ю журналу People. Все сталося в кінці 2021 року – Максим якраз судив українських зірок на “Танцях з зірками“. А Піта потрапила до лікарні – днями їй діагностували коронавірус, і вона почувалася безсилою.

З палати жінка зателефонувала Максові і вивела його на гучний зв’язок, коли увійшов лікар. “Він запитав: «Ви знали, що ви були вагітні?» – згадує Піта. І тут вона почула, як Макс починає радіти – він почув «Ви вагітна». А потім з’ясувалося, що дитину вже втрачено.

макс чмерковський дружина діти викидень
Максим Чмерковський із дружиною Пітою та сином Шаєм

Народити іще дітей, щоб подарувати своєму єдиному поки що синові Шаю братика чи сестричку, зізнається пара, вони пробували не раз. І що таке викидень, Піта знає дуже добре. Випадок у 2021-му став третім у їхній історії.

Зараз пара працює з командою лікарів-репродуктологів і розпочала процес екстракорпорального запліднення. Вони сподіваються, що довгоочікуваний малюк з’явиться незабаром.

макс чмерковський дружина діти викидень
Максим Чмерковський із дружиною Пітою та сином Шаєм

Фото: instagram.com/petamurgatroyd

Дивіться також:

Максим Чмерковський будує модульні будинки для переселенців на Львівщині (фото, відео)

Переможниця «Холостяка» Олександра Шульгіна народила первістка (ВІДЕО)

«Богом посланий янгол»: Віктор Павлік і Катерина Репяхова святкують 1 рік сина (ФОТО)