Максим Чмерковський будує модульні будинки для переселенців на Львівщині (фото, відео)

Відомий хореограф та суддя проєкту «Танці з зірками» Максим Чмерковський будує на Львівщині модульне містечко для переселенців зі сходу України, які через війну втратили свій дім.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Чмерковський разом з братом та батьком заснував благодійну організацію «Баранова 27» – саме таку адресу мав дім родини хореографа, коли вони проживали в Одесі. Спершу організація займалась гуманітарною допомогою для українців, проте, побачивши фото приміщень, у яких проживають земляки, що втратили своє житло, вирішив допомогти іншим способом.

«Нам відправляли фото подяки з нашою допомогою, а я дивлюсь – позаду на фото приміщення, де проживають ці люди. І розумію, що це напівзруйнована будова і так жити не можна», – сказав Чмерковський.

макс чмерковський благодійність війна україна

Макс разом з батьком вирушив до Анкари, де зустрівся з послом України в Туреччині Василем Бондарем. Посол особисто зацікавився ініціативою родини, відправився з ними на завод, щоб дізнатись усі деталі виробу модульних будинків і від себе організував ще 10 будинків.

На сьогодні організація «Баранова 27» зібрала кошти на придбання 40 модульних будинків. Кожний з них розрахований на родину з двох дорослих та двох дітей, і здатний простояти близько 10 років. Будинки зроблені зі спеціального алюмінію та металу, з використанням спецтехнології з нормалізації температури, аби влітку не було спекотно, а взимку – холодно.

«Ми хотіли зробити так, щоб це були не просто порожні будинки. Ми відправляємо і дитячі майданчики, і все для побуту: шафи, меблі… Також перше питання, яке є ставив під час реалізації ідеї: наскільки у будинках тепло, адже війна почалась взимку, тому я одразу зрозумів, що питання температури важливе. І якщо це не завершиться найближчим часом, а буде й надалі до холодів – ми домовились, що будинки ущільнять», – зазначив хореограф.

макс чмерковський благодійність війна україна

У всі 40 модульних будинків люди зможуть заселитись вже найближчим місяцем. Проте на цій кількості Макс зупинятись не збирається. Говорить, що буде неймовірно радить, якщо дії організації «Баранова 27» стануть прикладом для інших і допоможуть тим, хто втратив свій дім.

Фото: instagram.com/maksimc

Дивіться також:

Заради України: Ештон Кутчер, «Океан Ельзи» і Лілія Подкопаєва виступили у Нью-Йорку (фото, відео)

ROXOLANA та Лієв Шрайбер зібрали кошти на обладнання української лікарні

Гурт «Друга Ріка» зібрав два мільйони гривень для армії