“Дуже боляче”: Ештон Кутчер вперше розповів про втрачену дитину від Демі Мур

Актор Ештон Кутчер став героєм свіжого числа американського журналу Esquire. Він знявся у фотосесії та дав відверте, подекуди болюче інтерв’ю. Зокрема, вперше розповів про викидень, який перенесла на пізньому терміні вагітності його перша дружина Демі Мур.

В середині нульових зіркова пара Ештона Кутчера і Демі Мур була на піку популярності. Союз зірок, у якому дружина старша за чоловіка на 15 років і має трьох дітей, видавався дещо екзотичним.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Esquire (@esquire)

Кутчер зізнається, що був дуже закоханий. Проте і викликів мав чимало. По-перше, після одруження з Мур у 2005 році він став вітчимом трьох дівчат. І коли Демі їхала на зйомки, він залишався вдома і піклувався про дітей. «Мені було двадцять шість, і я відповідав за восьмирічку, десятирічку і дванадцятирічку, — розповів Ештон. – Так, мабуть, переживають свої двадцять батьки-підлітки». Але з кожною із сестричок Вілліс Кутчер досі дружить: Вони були приголомшливими тоді, і вони приголомшливі зараз”.

Другим випробуванням стало те, що якраз під час їхнього шлюбу Демі почала пити вперше за останні двадцять років свого життя.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Esquire (@esquire)

А найгіршим була втрата вагітності на шестимісячному терміні. «Втратити дитину, яка от-от мала народитися, дуже боляче, — говорить Ештон. – Я люблю дітей. Я б не одружився із жінкою, у якої було троє дітей, якби я не любив їх. Мати іще одну дитину було б щастям». 

Після викидня дружини вони не здалися. Робили ЕКЗ, щоб спробувати знову завагітніти, протягом кількох років. Та все було марно.

ештон кутчер демі мур
Ештон Кутчер і Демі Мур, 2005 р.

У 2011 році Демі Мур і Ештон Катчер розлучилися. Це, говорить актор, зруйновало його. “Ніщо не змушує вас почуватися таким невдахою, як розлучення”, — каже він.

Фото: Getty images

Дивіться також:

Брюс Вілліс та Демі Мур вперше стануть бабусею і дідусем (ФОТО)

Демі Мур – 60 років. Історія кохання з Брюсом Віллісом

Мілі Куніс – 39 років: найкращі ролі, гучні романи та секрети краси