Дженна Ортега, Кетрін Зета-Джонс та інші: зірки “Венздей” возз’єдналися на червоній доріжці (ФОТО)

Серіал “Венздей” став гітом наприкінці 2022 року. І поки знімання другого сезону тільки розпочалися, головні зірки першого – Дженна Ортега, Кетрін Зета-Джонс, Гвендолін Крісті та Луїс Гузман – вийшли разом на червону доріжку.

На церемонії ATAS Official Event Photo Call жіночий склад – виконавиці ролей Венздей Аддамс і її матері Мортіши та директорки школи “Невермор” Лариси Вімс – вшанував своїх персонажок у вишуканих образах. Кетрін та Гвендолін вбралися в довгі чорні сукні, а Дженна – у смугастий костюм, що нагадував шкільну форму Венздей – щоправда, із мінішортами.

нетфлікс netflix венздей кетрін зета джонс мортіша аддамс луїс гузман гомес аддамс гвендолі крісті директорка лариса вімс дженна ортега венздей аддамс
Зірки серіалу “Венздей” – Луїс Гузман, Гвендолін Крісті, Дженна Ортега і Кетрін Зета-Джонс
нетфлікс netflix венздей дженна ортега венздей аддамс
Дженна Ортега, виконавиця ролі Венздей Аддамс
нетфлікс netflix венздей кетрін зета джонс мортіша аддамс луїс гузман гомес аддамс
Виконавці ролей батьків Венздей – Луїс Гузман і Кетрін Зета-Джонс

Те, наскільки Дженна вписалася в роль Венздей, – дивовижно. І диво, що вона таки потрапила в серіал. Раніше вона зізналася, що ледь не втратила роль. Бо довго знімалася саме в телепрєктах і щойно почала свій шлях у кіно. Тож побоювалася, що, погодившись на роль Венздей, знову застрягне на телебаченні.

Та, як бачимо, її страхи були марними. Зараз 20-річна Дженна Ортега – нова “королева крика”, містичних фільмів та жахастиків. Не так давно вийшла чергова частина франшизи “Крик” із нею.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Найгарніші образи Дженни Ортеги на червоних доріжках (ФОТО)

“Живу зі справжньою Венздей”: Кетрін Зета-Джонс показала кумедне дитяче відео своєї доньки

Зірка серіалу “Венздей” Гантер Дуен знявся у романтичній фотосесії

Зірка “Венздей” Емма Маєрс знялася у ніжній фотосесії для глянцю