Джеремі Реннер дав перше інтерв’ю після аварії: “Втратив кістки – наповнився любов’ю і титаном”

Актор Джеремі Реннер, супергерой Соколине Око із фільмів всесвіту Marvel, щодня доводить: він і в реальному житті має сталеву волю незгірш свого персонажа. Зірка дав перше інтерв’ю після тяжкої аварії, в яку втрапив, рятуючи родича, і отримав понад 30 складних переломів.

Напередоні Нового 2023 року в США розгулялася негода, вибуховий циклон приніс сніг, який засипав тисячі населених пуктів. Джеремі Реннер має ранчо біля озера Тахо, в горах Сьєрра-Невада, і коли околиці замело кучугурами понад метр висотою, а на дорозі в автівці застряг його племінник, актор завів снігоочисну машину і 1 січня подався рятувати родича і сусідів. На ратраку, що важить майже 7 тон, актор розкопав племінника, вийшов до нього – аж раптом снігоочисник покотився вперед. Реннер кинувся, щоб заскочити в нього і зупинити, та велетенська машина його підім’яла.

Коли інтерв’юєрка, знаменита журналістка Даян Соєр, спитала Реннера, чи пам’ятає він біль, той відповів: “Так, я пам’ятаю усе, весь час був притомним”. Проте каже: якщо б було треба, зробив би це знову.

В інтерв’ю лунає і дзвінок до служби порятунку, і на фоні чути стогін Реннера. “Так звучить хтось, хто помирає”, – прокоментував актор. Після аварії він не міг говорити, тому просив вибачення у родини мовою жестів. В цей момент, усвідомлюючи, що може не виборсатися, він сказав собі: “Я вибрав вижити. Я торочив: ти мене не вб’єш, в жодному разі”.

Джеремі Реннер був доставлений до лікарні в критичному стані. Перелам 8 ребер у 14 місцях, переломи колін, гомілок, плечей, колапс легені, забиття печінки – тяжка політравма стала викликом для лікарів, і питання ампутації було цілком реальним.

джеремі реннер аварія
Джеремі Реннер у лікарні після аварії, 4 січня 2023 р.

Проте ногу актора врятували, і він вже показав відео в інстаграмі, де крокує на реабілітаційному тренажері. Вдома Реннер пересувається на візку, проте вже 11 квітня планує війти в світ на прем’єру свого нового реаліті про реконструкцію автівок.

На запитання Даян Соєр, чи бачить він у дзеркалі ту ж людину, що і до аварії, Реннер відповіда: “Ні, я бачу щасливішу людину”. І додає: “Під час трагедії я втратив багато м’язів і кісток, але наповнився любов’ю і титаном”.

Інтерв’ю Джеремі Реннера,фрагмент якого оприлюднили ANC News, вийде 6 квітня.

Фото: instagram.com/jeremyrenner

Дивіться також:

Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)

Рідкісні кадри: елегантний і самотній Кіану Рівз на прем’єрі фільму “Джон Вік 4” (ФОТО)