Фіналістка «Супермоделі по-українськи» Вікторія Маремуха народила – перші фото з малюком

Фіналістка проєкту «Супермодель по-українськи»-2, блогерка і акторка Вікторія Маремуха вперше стала мамою. Ввечері 7 вересня, о 19:59, вона дала життя синові.

Інформацією про це Вікторія та її чоловік Луї поділилися в “Інстаграмі“. І показали перші емоційні фото з нащадком. “100% made in Ukraine!” – називають вони своє найдорожче творіння.

вікторія віка маремуха супермодель по українськи народила дитина синвікторія віка маремуха супермодель по українськи народила дитина синвікторія віка маремуха супермодель по українськи народила дитина синвікторія віка маремуха супермодель по українськи народила дитина син

Вікторія повідомила параметри сина і зазначила, що народжувала вдома. “3460 г. 54 см. Почуваємося неймовірно щасливими! Пологи були ідеальними! Народжувати вдома було моїм ліпшим рішенням!” – написала новоспечена матуся.

“Відсьогодні в мене новий статус: я батько! Я вже пишаюся ним, як він боровся, щоб зробити свій перший подих. Це було важко і боляче, але зараз він спить, як ангел. Я також дуже пишаюся мамою Вікою. Дякую за сина!” – розчулено прокоментував подію Луї.

Фото: instagram.com/vicky_mare, instagram.com/crypto.kat; фотографка: @pershyipodyh

Дивіться також:

Финалистка “Супермодели по-украински” Виктория Маремуха вышла замуж

Репер Freel став батьком двійнят (ФОТО)

Казкове свято: Олександр Зінченко з дружиною яскраво відзначили перший рік доньки (ФОТО)

Дружина Андрія Бєднякова вагітна другою дитиною (ФОТО)

Віра Кекелія стала мамою вдруге – перші фото з малюком