Казкове свято: Олександр Зінченко з дружиною яскраво відзначили перший рік доньки (ФОТО)

Зірка українського футболу Олександр Зінченко та його дружина, журналістка Влада Седан, вже рік як щасливі батьки донечки. Перший день народження Єви вони вирішили влаштувати в ніжному казковому стилі.

Мама і донька вбралися в однакові сукенки з зайчиками-балеринами. Місце святкування, мальовничу галявину, прикрасили безліччю кульок зефірних відтінків – жовтих, м’ятних, бузкових і рожевих. І звісно, гостей очікував торт, зефірки, макаруни та інші ласощі. Навіть песики-бульдоги на честь свята перетворилися на єдинорогів. От як це гарно було:

олександр зінченко дружина влада седан донька день народженняолександр зінченко дружина влада седан донька день народженняолександр зінченко дружина влада седан донька день народженняолександр зінченко дружина влада седан донька день народженняолександр зінченко дружина влада седан донька день народження

Варто зазаначити, що Олександр і Влада – не тільки ніжні батьки для власної доньки. У складний для їхньої рідної країни час вони гуртують футбольну професійну та фанатську спільноту задля необхідності допомагати Україні, самі жертвують чималі суми і беруть участь у багодійних заходах.

Фото: instagram.com/v.lada_sedan, фотограф Alina Symonenko @spromojna

 

Дивіться також:

Донька Олександра Зінченка вперше прийшла на матч до тата: зворушливі фото

“Моє життя”: Олександр Зінченко святкує перемогу із дружиною і донькою – емоційне відео

Личная жизнь звезд украинской сборной на Евро 2020