Акторське подружжя, Г’ю Джекман і Деборра-Лі Фернесс, були разом 27 років. Та їхня історія добігла кінця. Як оголосили зірки, вони ухвали рішення розлучитися за взаємною згодою.

Видання People отримало ексклюзивну заяву Джекмана і Фернесс. “Ми були щасливі прожити майже три десятиліття разом у прекрасному шлюбі, сповненому кохання. Зараз наші шляхи змінюються, і ми вирішили розійтися, щоб продовжити індивідуальне зростання”.

Г’ю Джекман та Дебора Лі Фернесс познайомились на знімальному майданчику. Обидва грали в серіалі “Кореллі” – про жінку-психолога, яка працює у в’язниці з найскладнішими ув’язненими, намагаючись соціалізувати їх і наставити на шлях істинний. Роль найяскравішого з її пацієнтів – впертого, жорсткого, але насправді дуже вразливого, до того ж чарівного красеня Кевіна Джонса – дісталася Г’ю.

Вони одружилися 11 квітня 1996 року, коли йому було 27 років, а їй – 40. У шлюбі  виховали двох дітей: синові Оскару зараз 23, доньці Єві 18. Світлинами весілля, як і численними архівними фото, Г’ю раніше ділився в інстаграмі.

г'ю джекман дружина дебора лі фернесс старша розлученняг'ю джекман дружина дебора лі фернесс старша розлучення

“Наша сім’я була і завжди буде нашим найвищим пріоритетом, – підсумовують зірки у заяві. – Ми розпочинаємо цю наступну главу з вдячністю, любов’ю та добротою”.

Фото: Getty Images, instagram.com/thehughjackman

Дивіться також:

Г’ю Джекман показав вітальну листівку на день народження від 7-річного українського біженця (ФОТО)

Наталі Портман розлучається із Бенджаміном Мельп’є після 11 років шлюбу

Софі Тернер і Джо Джонас розлучаються після 4 років шлюбу