Гарна і вдало вийшла заміж: Девід Бекхем привітав дружину Вікторію з 50-літтям і показав небачені архівні фото

В цей день 50 років тому, 17 квітня 1974-го, народилась майбутня співачка, дизайнерка, зразкова мати і дружина і одна з найстильніших та найвідоміших жінок світу – Вікторія Бекхем.

У дружній родині Бекхемів заведено вітати одне одного милими публічними постами – і показувати рідкісні кадри з родинних фото- і відеоархівів. В день ювілею Вікторії Девід Бекхем висловився першим – із жартами і любов’ю:

“З днем народження, моя прекрасна дружино. В цей день ти повинна озирнутися назад і пишатися тим, що ти зробила, чого досягла і що побудувала: Пош Спайс, ділова жінка і, звичайно, вийшла заміж за капітана Англії. Але твій найбільший успіх – це твої діти, ти наставляєш їх, любиш і вчиш їх… Вони люблять тебе безмежно, ми всі тебе дуже любимо. Нехай це буде особливий день, ти заслуговуєш на це все. 50 років і гарна фігура. Я серйозно”, – пише чоловік під галереєю світлин, які родина не показувала раніше: Вікторія  дитинстві, Вікторія юна, Вікторія вагітна… Милі теплі цікаві кадри!

Вікторія Адамс народилась у заможній родині – жарт про роллс-ройс, на якому дівчинку підвозили в школу, став знаменитим на весь світ завдяки документальній стрічці “Бекхем” на Netflix. Девід ріс у простій родині. Обидва юними прославились – вона як одна з культового гурту 1990-х Spice Girls, він як національне футбольне надбання – і покохали одне одного в юності. Простими і безхмарними їхні стосунки не були – але почуття парі вдалося зберегти і примножити. Розповідаємо про це детально тут.

Фото: Getty Images, instagram.com/davidbeckham

Дивіться також:

Девід та Вікторія Бекхеми: чому вони ніколи не розлучаться

Кращі парні фото Девіда і Вікторії Бекхемів

Девід Бекхем із дочкою повторив історичне екстремальне фото на хмарочосі в Нью-Йорку