Виконавець ролей Відьмака, Супермена та суперагента Аргайла Генрі Кавілл готується до найголовнішої ролі. Разом із дівчиною Наталі Віскусо вони скоро вперше стануть батьками.

Як це часто буває, першими новину повідомили папараці: днями їм вдалося зазнімкувати Наталі в Нью-Йорку, які підтримувала руками округлий живіт. В 15 квітня на прем’єрі стрічки “Міністерство неджентльменської війни” і сам Генрі, сяючи від щастя, непрозоро натякнув на поповнення.

В інтерв’ю E! News він розповів: його власні батьки надихнули його стати батьком, і додав: “Ми з Наталі дуже, дуже схвильовані”. А розповідаючи про дозвілля з Наталі, зауважив: “Ми не соромимося кухонних танцювальних вечірок, ось що я вам скажу. Пляшка вина не завадить. Очевидно, не зараз, а раніше”.

генрі кавілл дівчина наталі віскусо вагітна первісток дитина стане батьком
Генрі Кавілл і Наталі Віскусо на прем’єрі “Відьмака”, липень 2023 року ,

До зустрічі з 33-річною Наталі у 40-річного Генрі було кілька невдалих романів, зокрема з Кейлі Куоко, Пенні з “Теорії великого вибуху”, та акторкою і бійчинею ММА Джиною Карано. Проте вже чотири роки він щасливий разом з Віскусо.

Про стосунки оголосили за рік від їх початку через інстаграм – і це був безпрецедентний випадок для потайливого Кавілла. Відтоді в соцмережах він щастям не хизується, і на червоні доріжки вони з Наталі виходять рідко.

Пані Віскусо – одна керівниці Vertigo Entertainment, продюсерської компанії з Лос-Анджелеса. До того вона працювала з іншою компанією, яка продюсувала зокрема Кавіллів фільм “Людина зі сталі”.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Руні Мара і Гоакін Фенікс стануть батьками вдруге (ФОТО)

Хлопчик чи дівчинка: Максим Чмерковський і Піта Маргатройд розсекретили стать третьої дитини (ВІДЕО)