Григорій Решетник та інші зірки з дітьми на прем’єрі “Панди Кунг-Фу 4” (ФОТО)

В український прокат виходить веселий мультфільм «Панда Кунг-Фу 4» – і українські зірки та їхні діти першими змогли його оцінити.

На прем’єрний показ, який відбувся 5 березня у кінотеатрі “Оскар” в ТРЦ Gulliver, прийшли Григорій і Христина Решетники з трьома синами (двоє старших дебютували в дубляжі і озвучили невеликі ролі в новій “Панді…”), Анатолій Анатоліч з доньками, акторка Леся Самаєва та стендап-комік Василь Байдак та інші зірки і блогери.

кунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьми
Григорій та Христина Решетники з синами Іваном, Дмитром та Олександром
кунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьми
Дмитрик Решетник
кунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьми
Василь Байдак
кунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьми
Анатолій Анатоліч із доньками Алісою і Лолітою

кунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьмикунг фу панда 4 прем'єра кіно діти зірки що подивитись в кіно з дітьми

Пригощав численних гостей ресторан азійської кухні Balu, креативний макіяж охочим забезпечив, MakeUp, розіграш подарунків –  Будинок Іграшок. Також партнерами вечора були Bolt і Екосфера.

Анімаційну пригоду «Панда Кунг-Фу 4» створила студія DreamWorks – саме вона дала світу мультфільми-блокбастери «Як приборкати дракона» та «Шрек». 

За сюжетом, здобувши три перемоги над лиходіями світового рівня завдяки неперевершеній відвазі та шаленим навичкам бойових мистецтв, легендарному воїну По нарешті світить відпочинок… Точніше, він мусить стати Духовним лідером Долини Миру. Та як завжди, все йде трохи не за планом – і починаються пригоди.

Подивитися мультфільм “Панда Кунг-Фу 4” можна вже відсьогодні, 7 березня.

Фото: надані кінотеатром “Оскар”

Дивіться також:

6 анімаційних стрічок, які варто подивитися підліткам

Назар Грабар, Ілона Гвоздьова та інші зірки на прем’єрі шпигунської комедії “Арґайл” (ФОТО)