Гурт “Антитіла” взявся за новий великий і вкрай необхідний для української армії проєкт – ремонт легкої техніки та бронетехніки.

Поки деякі митці визначалися з позицією до 24 лютого 2022 року, дозволяючи собі творити контент для країни-агресора і виступаючи на площах міст, які сьогодні випускають ракети на українські Херсон, Запоріжжя, Харків, Дніпро, позиція гурту “Антитіла” була і залишається єдиною від заснування – 2008 року. А з 2014 – закріплена конкретними діями.

Для музикантів волонтерство з 2014 року є невід‘ємною частиною життя і творчості. «Сьогодні наша справа продовжується в діяльності нашого благодійного фонду і забезпеченням військового фронту життєво необхідними речима. Усі наші ресурси в тилу та на передовій спрямовані лише на одне – ворог має бути знищений», – діляться артисти у соцмережах.

Зокрема віднедавна благодійний фонд «Антитіла» на чолі з музикантами гурту опікується ремонтом техніки, втому числі трофейної. Багато танків, БТР, БМП, тягачів, самоходних артилерійських установок та іншої техніки стає на службу українських батальйонів і бригад. Оскільки кількість одиниць такої техніки дедалі зростає – виникає потреба в її ремонті та технічному обслуговуванні.

“Фондом вже поновлено більше 100 автівок, 1 трофейний МТ-ЛБ, два танкових двигуни. І тепер ми з однодумцями, що мають золоті руки, беремось за важку техніку у великих об’ємах”, – анонсують музиканти. І оголошують новий збір коштів на ремонт трофейної бронетехніки, здобутої підрозділами Збройних Сил України, для повторного її використання проти ворога.

Фінальну суму збору не називають – адже це постійнодіючий проєкт. Що більше буде зібрано – то більше танків та іншої техніки буде повернуто в стрій. В даному випадку донати – це снаряди, випущені по окупанту з відремонтованої броні.

антитіла тарас тополя війна зсу боагодійність ремонтує танки

Нещодавно фонд закрив збір на 6 мільйонів гривень. Кошти направлено на закупівлю антидронових комплексів, які найближчим часом відправляться на фронт.

А вже з 12 по 25 грудня, у Львові, відбудеться виставка музею гурту Антитіла, де будуть представлені колекційні речі, які гурт збирав протягом 14 років творчості , а також трофеї, здобуті на війні. Деякі експонати можна буде придбати. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Благодійний Фонд «Антитіла» – некомерційна благодійна організація, заснована в Києві музикантами популярного українського гурту «Антитіла». Самі музиканти залишаються бійцями 130 батальйону сил ТРО ЗСУ, але відповідно до наказу Головнокомандувача Валерія Залужного – не виходять безпосередньо на бойові завдання.

Фонд займається опікою над дітьми загиблих героїв, а волонтери фонду мають регулярні поїздки на передові позиції із забезпечення ЗСУ.

Фото: надані PR-службою, відео: facebook.com/antytilaofficial

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов та інші актори купили на фронт 5 швидких (ФОТО)

Олег”Фагот” Михайлюта показав, як навчається на полігоні (ФОТО і ВІДЕО)