Співачка Джамала наразі бере участь у польській версії шоу «Танці з зірками».  Для організаторів Taniec z Gwiazdami це був і красномовний жест підтримки українському народові, і експеримент. Адже участь Джамали благодійна: поки вона танцює, глядачі донатять на допомогу українським дітям.

Разом зі своїм партнером Яциком Єшке у першому ефірі виконавиця отримала 37 балів від суддів та стала лідеркою турнірної таблиці. Співачка вже має танцювальний досвід: у 2021 році вона була учасницею української версії «Танців з зірками» разом з танцівником, а наразі волонтером Антоном Нестерком.

В ефірі «Сніданку з 1+1» Джамала розповіла, що участь в проєкті в Україні та Польщі має зовсім різні настрої.

«Ми намагались і сукнею, і тематикою, і соняшниками в номері розповісти про Україну і долучити до цього людей, які зараз в Польщі, щоб вони голосували.  Було дуже хвилююче, це не порівняти з участю у «Танцях з зірками» в Україні. У нас, коли виходиш до зали, а там всі свої, підтримують тебе, твої рідні, знайомі поруч – це інші відчуття. А виходити танцювати в іншій країні – це важко.  Наступний ефір для нас буде ще складнішим, оскільки нам поставили високі бали і тепер не можна розслаблятись, треба ці оцінки підтверджувати», – зазначила Джамала.

Щодо суми коштів, які вдалось зібрати на благодійний рахунок під час голосування на пару в першому ефірі, співачка поки не має інформації, проте зазначила, що обов’язково про це відзвітує в своїх соцмережах.

Джамала розповіла, що перебуває у Польщі одна, без своєї родини, тому дуже сильно за ними сумує. «Не хочеться жалітись, адже люди у різних умовах. Але… ти в іншій країні, живеш не вдома. Не бачиш дітей, вони ще з моєю сестрою, я не можу їм поки тут влаштувати побут і садочок, умови, щоб вони були зі мною, на це потрібний час. Я не бачила їх вже три тижні, дуже сумую».

Співачка підтвердила, що їх дуже складно бути на чужині, проте щодня вона намагається робити все можливе від себе, щоб повернутись з дітьми додому в Україну.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Дивіться також:

«Не хочеш бути ні співачкою, ні активісткою, а просто мамою»: Джамала розповіла про синів, чоловіка та танці

Джамала показала підрослих дітей на прогулянці у Стамбулі (ФОТО)