«Не хочеш бути ні співачкою, ні активісткою, а просто мамою»: Джамала розповіла про синів, чоловіка та танці

Співачка Джамала з 24 лютого стала однією з культурних посланиць України у світі. Сенсацією стали новини, що завдяки її промовам і концертам Джамалі вдалося зібрати понад 90 мільйонів доларів. На благодійну вечерю її запрошувала перша леді Туреччини, вона співала перед Борисом Джонсоном і виступала на найкращих фестивалях світу.

Але всюди у неї є важлива умова — не бути на сцені з російськими виконавцями: «Я б не хотіла розділяти сцену з російськими виконавцями. Мені це неприємно», — пояснила співачка.

Найголовіші і найоперативніші новини України – на порталі UKR.NET

 

джамала благодійність війна танці з зірками

Наразі Джамала продовжує благодійну місію: сьогодні, 29 серпня, у Польщі стартують “Танці з зірками”, де бере участь Джамала. Це також принесе пожертви Україні.

джамала благодійність війна танці з зірками
Джамала і її партнер у польських “Танцях з зірками” Яцек Єшке

джамала благодійність війна танці з зірками

В інтерв’ю інфотейнмент шоу «Життя відомих людей» Джамала розповіла про участь у польських «Танцях з зірками» та поділилася тугою за дітьми та чоловіком.

Саме у пошуках нових способів заявити про Україну у світі Джамала стала учасницею польського шоу «Танці з зірками». «Це перший кейс у “Танцях з зірками”, коли на шоу будуть робити збори під час ефірів. Поки я танцюю, збираються гроші, говориться про Україну, і для мене це дуже важливий шанс», — поділилася причиною участі в шоу Джамала.

Через такий щільний робочий графік співачці складно присвячувати час своїм дітям. «Я дуже сумую, мене просто розриває на шматки. І зараз, звичайно, я у Варшаві та думаю, як забрати їх сюди. Був тиждень, коли ми були разом, і я не можу просто ніяк зібратися — мені стало так добре з ними. Заплющуєш очі, і не хочеш бути ані співачкою, ані активісткою, а просто хочеш бути мамою».

джамала благодійність війна танці з зірками

Скучила Джамала й за своїм чоловіком, хоча час від часу вони бачаться. «З 24 лютого мій чоловік є моєю скалою та плечима, тому що від квитків, логістики, перемовин на ньому, він організатор», — поділилася Джамала.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Дивіться також:

Джамала показала підрослих дітей на прогулянці у Стамбулі (ФОТО)

Джамала продає вишиванку, у якій відкривала «Євробачення» в Києві: кошти на ЗСУ (ФОТО)

Обручки українських зірок: діаманти та незвичайні дизайни (ФОТО)