Джамала продає вишиванку, у якій відкривала «Євробачення» в Києві: кошти на ЗСУ (ФОТО)

Співачка Джамала, що перемогла у “Євробаченні” 2016 і відкривала конкурс наступного року в Києві, вирішила розлучитися зі своєю реліквією – дизайнерською вишиванкою. Саме в ній вона виходила на сцену Євробачення в Україні.

Мета такого вчинку благородна – зібрати кошти на допомогу ЗСУ. Для цього Джамала виставила вишиту сукню на аукціон, про що сповістила в “Інстаграмі“.

Найголовіші і найоперативніші новини – у стрічці новин UKR.NET

“Відсьогодні сукню, у якій я відкривала «Євробачення» у Києві, можна придбати на аукціоні Catawiki. Виручку — ЗСУ та постраждалим від війни українцям, – говорить Джамала. – У 2017 році її створила дизайнерка Юлія Магдич. Для мене це більше, аніж просто річ. Це справжній витвір мистецтва, у якому зійшлись традиції та історія моєї країни.

Вбрання стане ключовим лотом благодійного аукціону, який запускає Catawiki. Він проходитиме з вівторка, 10 травня до середи, 18 травня (22:00, Київ) на сайті catawiki.com. Всього буде представлено 11 речей від учасників «Євробачення» різних років. Зібрані кошти передадуть до благодійного фонду Yellow-Blue Foundation, який підтримує постраждалих у війні українців”.

джамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсуджамала сукня вишиванка євробачення аукціон для зсу

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jamala (@jamalajaaa)

Нагадаємо, саме сьогодні у Турині стартує перший півфінал “Євробачення” 2022. Україну на конкурсі цьогоріч представляє гурт Kalush Orchestra.

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Дивіться також:

Кращі кавери на пісню «Stefania», яку Україна представляє на Євробаченні 2022 (ВІДЕО)

Вспомнить все: песни от Украины на «Евровидении» с 2003 по 2022 годы

Минус 12 кг: Джамала раскрыла секреты диеты и поддержки веса после похудения