Сьогодні, 10 травня, у Турині відбудеться перший півфінал конкурсу Євробачення 2022. Україну на ньому представляє Kaluch Orchestra із піснею «Stefania».
Букмекери дають українцям феноменально високі шанси на перемогу. І хлопці таки вже перемогли — їхню «Стефанію» співає вся Європа. Світові зірки, конкуренти по Євробаченню і молоді виконавці — усі надихнулися роботою Kaluch Orchestra.
Пропонуємо найцікавіші кавери на пісню «Stefania» — і бажаємо успіху нашим хлопцям у Турині!

Представники Фінляндії, знаменитий гурт The Rasmus разом із Kalush Orchestra неймовірно заміксували «Stefania» та свою пісню-візитівку «In the shadows» — відео одразу стало хітом!

Іще одні конкуренти Kalush Orchestra на Євробаченні — насправді щирі наші друзі. Латвійський гурт Citi Zēni зробив чуттєвий кавер на «Стефанію«. А якщо врахувати, як послідовно і потужно Латвія підтримує Україну у війні, ми вболіватимемо саме за цих хлопців!

Аліна Паш була головною конкуренткою Kaluch Orchestra на національному відборі. Більше того, за підрахунками, саме Аліна мала їхати до Турину. Проте навколо відбору стався скандал, і зрештою в Італії виступлять хлопці. Та Україна і музика єднають — і Аліна зробила цікавий кавер на «Стефанію«, заміксувавши її із «Gangsta’s Paradise» Coolio та віршем Андрія Малишка «Пісня про рушник». «Присвячую цей кавер своїй мамі в її день народження і бажаю перемог Україні на всіх фронтах та зокрема Kalush Orchestra на Євробаченні», — написала Аліна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alina Pash (@alinapash)

Неабияк надихнулися і молоді виконавці. Чернівецький гурт ZAPAL грає інструментальну версію «Стефанії» просто неба, на території знаменитого університету.

А вихованці Вокальної майстерні Іларії, співочі українські діти, яких війна розкидала по світу, записали з усіх усюд рідні слова про маму — і зробили ніжний дівочий мікс.

Фото: instagram.com/kalush.official

Дивіться також:

Jerry Heil і KALUSH ORCHESTRA записали пісню на честь візиту Анджеліни Джолі в Україну (ВІДЕО)

Вспомнить все: песни от Украины на «Евровидении» с 2003 по 2022 годы