Акторка і телеведуча Лілія Ребрик, яка стала мамою втретє 15 березня, поділилась дуже особливим відео. На ньому зафільмований зворушливий момент знайомства їхніх із хореографом Андрієм Диким старших дівчаток із новонародженою сестричкою

“Три сестри. Перше знайомство. Будь-які слова — зайві!” – лаконічно каже про цю сцену Лілія. І це щира правда – варто пересвідчитися на власні очі.

Емоційне і зворушливе відео захопило багатьох підписників Лілії. “Боже, пам’ятаю, як дивилась ваш сезон “Танців с зірками” і думала: якщо вони не будуть разом, я не вірю в кохання… І от ви вже третю дитинку маєте. Завдяки вам продовжую вірити”, – нагадує одна із прихильниць історію знайомства Лілії та Андрія на легендарному вже телепроєкті.

Третя донька пари отримала ім’я Адель – Аделіна. Це не аж таке незвичайне ім’я в Україні, принаймні на Заході. Тим не менш, дехто з підписників, здивувався такому вибору. Для них пара розшифрувала особливе значення наймолодшої донечки.

лілія ребрик третя дочка діти

Нагадаємо, найстарша донька Лілії Ребрик та Андрія Дикого, Діана Дика, з’явилась на світ 11 років тому, а середульшій, Поліні, зараз 5.

Фото і відео: instagram.com/liliia.rebrik

Дивіться також: 

Камерон Діаз таємно стала мамою вдруге: деталі

“Прекрасна квіточка”: Олександр Пономарьов і Олена Мозгова ніжно вітають спільну дочку з 26-літтям (ФОТО)