Кілька років тому розлучення шоумена Володимира Остапчука із першою дружиною Оленою Войченко стало ледь не скандалом року. Запальне екс-подружжя багато коментувало свій розрив у соцмережах та інтерв’ю, і наговорили одне одному чимало неприємних речей.

Та час іде, емоції вщухають, і Володимир Остапчук вперше за довгий час прокоментував стосунки із Оленою нині. І розповів про висновки, які зробив ціною помилок. Ці зізнання варті уваги.

Спонукали телеведучого до відвертості запитання у сторіс. “Як ваші діти?” – поцікавився один із підписників. “Вони в Канаді з минулої весни. Дуже вдячний Олені, що так добре їх виховує і піклується”, – відповів Володимир про 9-річну Емілію та 4-річного Евана.

Та питань про сина і доньку, а також про стосунки із колишньою було дуже багато. І на хвилі відвертості Остапчук написав: “Я наробив багато дурниць. Є речі, які не слід було казати чи робити, ніколи і нікому. Мені за них прикро і соромно, але це був я. Тому відповідальність за них несу я сам повністю і ще довго нестиму”.

Щодо публічності Володимир Остапчук точно зробив висновки. Якщо розлучення із Оленою Войченко було гучним, і екс-подружжя, а також нова обраниця Володимира Христина Горняк охоче коментували і виносили назовні багато деталей, то зараз чоловік події в особистому житті не коментує.

А дещо там відбувається. Із другою дружиною, тією ж таки Христиною Горняк, вони розійшлися. Наразі у шоумена новий роман, із 22-річною Катериною Полтавською, який ніхто із них не підтверджує і не коментує. Проте пильне око прихильників Остапчука впізнало у домашніх сторіс дівчини Остапчукову квартиру.

Із Оленою Войченко шоумен був у шлюбі з 2007 по 2020 рік.

Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Дивіться також:

Бывшая жена Владимира Остапчука опубликовала его любовную переписку с Кристиной Горняк

Бывшая жена Владимира Остапчука раскрыла новые подробности их развода

Владимир Остапчук женился второй раз

Розлучення? Прихильники запідозрили проблеми у стосунках Володимира і Христини Остапчуків