Євген Синельников зіграв весілля у дворі свого зруйнованого дому в Бучі (ФОТО)

Євген Синельников, режисер і ведучий проєкту “Орел і решка”, одружився вдруге. 12 серпня він вступив у шлюб із продюсеркою з центру Алана Бадоєва Наталією Кліпою.

Весілля пара зіграла у знаковому місці – у затишному і зеленому дворі власного дому. От тільки дім, що знаходиться в Бучі, було добряче пошкоджено окупантами під час їхнього наступу на Київ і тяжкої облоги міста.

Та життя і кохання перемагають – от і невимушене весілля пари красномовно свідчить про це. Наречена обрала мереживну сукню. Наречений – лляні штани і білу сорочку, до яких додав червоні кеди. І обоє раділи як діти!

Фотографії з весілля опублікували колеги Наталії, Алан Бадоєв і Яна Мазана. “Саме в цьому домі мої любі друзі переховувались у перший час війни. Два тижні в підвалі. Любов переможе все”, – відкоментував у сторіс Алан.

євген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілля

євген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілля

євген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілляєвген синельников орел і решка весілля

Фото: instagram.com/ianamazana

Дивіться також:

У вишиванці і вінку: Ліза Глінська вийшла заміж у патріотичному образі (ФОТО)

Зірка «Перших ластівок» вийшла заміж – фото оригінального весілля

Іраклі Макацарія одружився: перші фото весілля