У вишиванці і вінку: Ліза Глінська вийшла заміж у патріотичному образі (ФОТО)

Зірка проєкту “МастерШеф“, авторка кулінарних книг та переможниця кондитерських конкурсів Ліза Глінська вийшла заміж. І для весілля під час війни обрала наймиліший серцю образ у синьо-жовтих кольорах.

Замість білосніжної сукні – блакитна з білою вишивкою від українського бренду Foberini. Замість вельона – вінок із синіх і жовтих квітів. Тільки букет був традиційним і прегарним – із білих півоній.

Обранцем Лізи став бізнесмен Максим Большаков. Фото зі скромної і зворушливої церемонії жінка поділилася в “Інстаграмі“.

ліза глінська мастер шеф весілля чоловік родина вийшла заміж

ліза глінська мастер шеф весілля чоловік родина вийшла заміж

ліза глінська мастер шеф весілля чоловік родина вийшла заміжліза глінська мастер шеф весілля чоловік родина вийшла заміжліза глінська мастер шеф весілля чоловік родина вийшла заміжліза глінська мастер шеф весілля чоловік родина вийшла заміж

“20 травня сталася найочікуваніша мною подія – я вийшла заміж. Колись я обов’язково розповім вам нашу історію. А зараз хочу подякувати ВСІМ за таку кількість привітань. Стільки тепла, та підтримки! Незважаючи на сирени, які лунали весь день. Дякуючи нашим захисникам, ми все зробили”, – розчулено висловилася Ліза.

А замість подарунків для себе попросила долучитися до добрих справ. “Хочу скористатися нагодою і привернути вашу увагу на благодійні справи, якими займаюся я та моя команда. Ми продовжуємо збирати кошти для дітей, які постраждали під час війни. Ви можете долучитися до доброї справи – придбавши «Марафону української кухні» чи мої кондитерські книги в електронному форматі.. Участь у марафоні та книги можна придбати за будь-який донат, хоч за 5 гривень! Саме з маленького збирається велике. Посилання – в шапці мого профілю. А ще ви можете придбати мої книги в друкованому форматі, для цього напишіть мені в дірект, і я відправлю вам книги”.

Нагадаємо, для Лізи це другий шлюб. Перший розпався ще до участі жінки у “МастерШефі“, що і зробив її зіркою. Тоді Ліза втратила дитину – і не змогла зберегти любов у стосунках. І саме кулінарне мистецтво допомогло їй упоратися зі страшним випробуванням.

Фото: instagram.com/lizaglinskaya

Дивіться також:

Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц одружилися: перші фото і деталі розкішного весілля

Офіційно: Кортні Кардашян вийшла заміж за Тревіса Баркера — фото нестандартного весілля