Іраклі Макацарія одружується: яскраві фото заручин

Іраклі Макацарія, головний герой шостого сезону романтичного реаліті “Холостяк“, більше не холостяк. Грузинський бізнесмен і продюсер освідчився своїй коханій, Лізі Чічуа. І дівчина відповіла “так”.

Заручини вийшли яскравими і стильними. На фоні неба і гір, у компанії друзів, із салютами, червоними трояндами та повітряними кульками у формі сердець.

іраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручиниіраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручини

Обручка, яку наречений одяг на палець обраниці, ставши на коліно, теж вражає масивним діамантом. Світлинами події закохані поділилися у соцмережах.

іраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручиниіраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручиниіраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручиниіраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручини

іраклі макацарія холостяк одружився дружина наречена заручини

Нагадаємо, пара офіційно оголосила про стосунки рік тому, у квітні 2021-го. Ліза на 17 років молодша від Іраклі. Вона закінчила медичний університет. До того ж дівчина творча натура – брала участь у співочих конкурсах у Грузії.

Фото і відео: instagram.com/maqatsa

Дивіться також:

Іраклі Макацарія: «Грузинський народ з Україною»

«Холостяк» Иракли Макацария: «Встречаюсь с одной девушкой, а через неделю – с другой»

«Холостяк» Иракли Макацария впервые показал свою новую девушку-модель