Сьогодні, 4 червня, турецький актор Керем Бюрсін святкує день народження. Йому виповнилося 36 років.

Керем став кумиром мільйонів завдяки ролі Серкана Болата в турецькому серіалі “Постукай в мої двері“. Та не менш він цікавий і сам по собі – неординарна особистість з небанальними захопленнями, далека від кінообразу легковажного мажора. В день народження турецького секс-символа згадуємо 6 цікавих фактів про нього.

Він турок, але турецькою говорить з акцентом

А все тому, що змалечку разом із батьком-бізнесменом, мамою і сестрою подорожував світом і жив у Великій Британії, ОАЕ, Малайзії, а з 12 років осів у США.

Малий Керем із мамою:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kerem Bürsin (@thebursin)

Та сьогодні, після понад десять років життя і активних знімань у Туреччині, акцент вже мінімальний. Проте на початку кар’єри на батьківщині саме акцент завадив Бюрсіну у супергіті того часу – серіалі “Величне століття”.

Він знімався в американському кіно

Не у блокбастерах, а навпаки – у незалежних стрічках “Полунична меланхолія” і “Вендіго” та горорі “Акуловосьминіг”. Рейтинг у картини на IMDB 3,3 – гірше буває, але рідко. Та тут питання не до Керема.

До речі, актор знімається і в рекламі. Вперше прорекламував чіпси в США. Зараз стає обличчям спортивних і модних брендів.

Він серйозно займається своєю фізичною формою

Не через марнославство, а тому що мав проблеми зі здоров’ям. Тож спорт і медитація – його справжні захоплення. А кумири – Мохаммед Алі і Брюс Лі, які розвинули свої тіла до виняткової досконалості і сили.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kerem Bürsin (@thebursin)

Його хобі – скульптура

У вільний час Керем майструє статуетки з дерева чи каменю. Виставлятися поки що не збирається, а от дарує своє мистецтво залюбки – але найближчим і найприємнішим людям.

Інші захоплення “Серкана Болата” – готувати, вигадуючи різні рецепти, читати книжки з психології та саморозвитку і гуляти на самоті.

Він активний благодійник і фемініст

Керем активний поборник рівних прав та можливостей для жінок і дівчат. Він співпрацює з ЮНІСЕФ з цих питань і виступає з палкими промовами, знімався для кампанії HeForShe і є турецьким представником руху. І звісно, бере участь у благодійних зборах коштів і жертвує особисто.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kerem Bürsin (@thebursin)

Він любить впевнених і самодостатніх жінок

Але водночас спокійних і врівноважених. Про це актор і сам не раз говорив в інтерв’ю – і це доводить досвід його стосунків. Рік Керем зустрічався з акторкою Ягмур Танрисевсін (інсайдери розповідали, що розійшлися через капризи дівчини, хоча сам Бюрсін коментувати нічого не став). З  іншою турецькою зіркою, Сереною Сарикая, він збирався взяти шлюб, але стосунки розладилися. Яскравим і гучним, попри всю його нелюбов до публічності, був роман Керема із іще однією колежанкою, Ханде Ерчел. Любов у кадрі “Постукай і мої двері” переросла в реальне життя. Та вони розійшлися в 2022 році.

Керем Бюрсін серкан болат постукай в мої двері факти жінки зустрічається
Ханде Ерчел і Керем Бюрсін на афіші серіалу “Постукай в мої двері”

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Бурак Озчивит и Фахрие Эвджен поженились: свадьба самой красивой пары Турции

“Мій бро”: Бурак Озчивіт показав, як займається боксом зі старшим сином (ФОТО і ВІДЕО)