Зірка романтичного реаліті “Холостяк Олександра Шульгіна, яка перемогла в першому сезоні проєкту в Україні, днями оголосила про свою другу вагітність. А тепер розсекретила і стать майбутньої дитинки.

На яскравому і емоційному відео, яке Саша розмістила на своїй сторінці в інстаграмі, вона з дочкою-первістком і чоловіком під час гендер-вечірки розкриває коробку з кульками і конфеті – і дізнається, чиєю мамою стане.

“Секрет розкрито! Ми чекаємо на ще одну зірочку! Нашу донечку з Суперменом та Анджелішкину сестричку. Я завжди знала, що моя місія – не тільки працювати з жінками, а й бути їхнім провідником у це життя. Тепер у нас буде дві принцеси. І я виховаю з них справжніх королев. Тим часом, ми активно думаємо над ім’ям. І… звичайно, приймаємо вітання!” – каже Олександра.

Отже, різниця між двома сестричками, дочками Олександри та її обранця, буде трохи більше року. Бо Анджеліна, їхній первісток, народилася 3 червня 2022 року.

Кумедно, що скоро вдруге стане батьком і “жених” Олександри – перший Холостяк української серії проєкту Максим Чмерковський. А от у них із дружиною, хореографкою Пітою Маргатройд, буде хлопчик.

Фото і відео: instagram.com/alessandra_shulgina

Дивіться також:

Максим Чмерковський і Піта Маргатройд стануть батьками вдруге (ФОТО)

Зірка “Гаррі Поттера” Бонні Райт вагітна первістком (ФОТО)

23-річна дружина Марка Ентоні вагітна первістком (ФОТО)