Зірка “Гаррі Поттера” Бонні Райт вагітна первістком (ФОТО)

32-річна британська акторка Бонні Райт, яка прославилася роллю Джіні Візлі у “Гаррі Поттері“, оголосила про свою вагітність. Вона із чоловіком Ендрю Локко очікують на первістка.

Про це зірка повідомила в своєму інстаграмі. Бонні називає малечу займенником “вони”, ніби дючи малюку самому визначитися, коли прийде час, як себе ідентифікувати.

У нас буде дитина! Дуже раді привести їх на нашу чудову землю. Яка шалена та смиренна подорож — ця вагітність, трансформація, щоб звільняє простір для нового життя. Ми з Ендрю не можемо дочекатися, щоб познайомитися з нашою дитиною цього року і стати батьками. Таке відчуття, ніби вони прийшли привітатися у маленькій веселковій кулі на моєму животі”, – пише Райт під милими світлинами.

джіні візлі гаррі поттер бнні райт вагітна чоловік діти
Вагітна Бонні Райт із чоловіком Ендрю Локко
джіні візлі гаррі поттер бнні райт вагітна чоловік діти
Вагітна Бонні Райт із чоловіком Ендрю Локко

Бонні Райт вийшла заміж за Ендрю Локко рік тому, у березні 2022-го. Для неї це перший шлюб. Кілька робів Бонні була зарученою з колегою-актором Джеймі Кемпбеллом Бовером, який, до речі, грав молодого Гріндевальда у фільмі “Гаррі Поттер і смертельні реліквії”. Та після кількох років заручин весілля так і не сталося.

В 2015 році Бонні вирішила відійти від акторства на користь режисури. У неї є власна режисерська компанія. А ще вона дуже опікується екологією і випустила на цю тему книжку.

Мило, що і екранний чоловік Бонні, чи то пак Джіні Візлі – виконавець ролі Гаррі Поттера Дениєл Редкліфф – днями теж вперше став батьком.

Фото: instagram.com/thisisbwright

Дивіться також:

Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна вагітна другою дитиною (ФОТО)

Вагітна Ліндсі Лохан вперше показала фото з животом

Хлопчик чи дівчинка: Максим Чмерковський і Піта Маргатройд оголосили стать другої дитини (ВІДЕО)