Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна вагітна другою дитиною (ФОТО)

Олександра Шульгіна, переможниця першого сезону реаліті “Холостяк” в Україні, знову вагітна. Зовсім скоро у неї з’явиться друга дитина.

Вочевидь, жінка і її коханий вирішили не зволікати із другим нащадком – від народження їхнього первістка, дочки Анджеліни, ще не минуло і року.

Радісну новину Олександра повідомила в інстаграмі – і показала промовисту світлину із оголеним округлим животом .

“Наше кохання потроїлося! Супермен і я чекаємо на ще одну зірочку. А Анджелішка – братика чи сестричку. Ми вже знаємо стать дитини і я обов’язково скоро з вами поділюся. Але все поступово. Дякую заздалегідь за ваші теплі слова! Знаю, що ви радієте нашому щастю разом із нами. Ох, а я пишу цей пост і плачу. Рівень моєї чутливості знову зашкалює”, – каже Олександра.

Олександр саша шульгіна холостяк 1 макс чмерковський чоловік діти вагітна друга дитина
Олександра Шульгіна з обранцем і дочкою Анжеліною

Нагадаємо, Олександра Шульгіна вперше стала мамою 3 червня 2022 року. Вже кілька років вона живе у Сполучених Штатах, в Лос-Анджелесі.

Цікаво, що і дружина першого Холостяка Максима Чмерковського, який у фіналі вибрав Олександру, також вагітна другою дитиною. Макс і Піта Маргатройд дуже довго працювали над цією вагітністю, бо жінка пережила кілька викиднів.

Фото: instagram.com/alessandra_shulgina

Дивіться також:

Олександра Шульгіна вперше показала обличчя новонародженої доньки і розсекретила її ім’я (ФОТО)

Максим Чмерковський і Піта Маргатройд стануть батьками вдруге (ФОТО)

\