Олександра Шульгіна вперше показала обличчя новонародженої доньки і розсекретила її ім’я (ФОТО)

Переможниця першого сезону українського “Холостяка“, блогерка і лайф-коуч Олександра Шульгіна недавно вперше стала мамою. Майже місяць тому, 3 червня, вона народила донечку.

За пару днів після події Олександра показала маленьку, не демонструючи її обличчя. А сьогодні офіційно представила донечку на спільному портреті і назвала її ім’я.

“Знайомтесь, наша зірочка. Анджеліна – посланниця Бога. Янгол, народжений у місті Янголів. Будь здоровою і щасливою, дівчинко. Все інше на нас із татом”, – підписала світлини Шульгіна.

олександра саша шульгіна холостяк чоловік донька
Олександра Шульгіна із донькою Анджеліною

олександра саша шульгіна холостяк чоловік донька

Вже три з половиною роки Олександра проживає у Сполучених Штатах. Тут же у січні вона отримала пропозицію руку і серця від свого коханого, батька крихітки Анджеліни. Весілля планували в серпні, проте через війну відклали подію на наступний рік.

“Весільну сукню я знайшла ще до того, як я свого чоловіка зустріла, тож із цим питань немає”, – говорить Олександра. До речі, блогерка, яка уважно слідкує за своїм харчуванням і займається спортом, повернула свою ідеальну фігуру після пологів – і вже носить “довагітні” джинси.

Фото: instagram.com/alessandra_shulgina

Дивіться також:

Дружина Макса Чмерковського втратила дитину, поки він був в Україні

Іраклі Макацарія одружується: яскраві фото заручин

Тімур Мірошниченко планує усиновити дитину після війни: «Це вже прийняте рішення»

“Вимахав”: Олександр Пономарьов показав підрослого сина (ФОТО)