Тімур Мірошниченко планує усиновити дитину після війни: «Це вже прийняте рішення»

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко разом з дружино Інною щасливо живуть разом вже більше п’яти років. Вони виховують 4-річну дочку Мію та 2-річного сина Марка. Проте пара завжди казала, що хоче багатодітну родину і мріє про, якнайменше, чотирьох дітей.

Наразі Тімур із Інною думають про те, щоб взяти на виховання третю дитину з дитячого будинка. Про це ведучий розповів в інтерв’ю журналістці Аліні Доротюк.

тімур мірошниченко дружина діти всиновлення
Тімур та Інна Мірошніченко з дітьми

Насправді думки про всиновлення у подружжя з’являлися задовго до війни, але зараз вони зміцнилося у цьому бажанні. «Нам з дружиною одночасно прийшла ідея про всиновлення. Це ще було в перші дні повномасштабної війни, коли бачили потоки інформації, скільки дітей залишаються без батьків. Ми навіть не обговорювали це питання – просто почали говорити, наче це доконаний факт», – каже Тімур.

тімур мірошниченко дружина діти
Тімур Мірошниченко із сином і донькою

Ведучий переконує, що для нього не важливо, хто це буде – хлопчик чи дівчинка. Головне – відчути серцем, що це твоя дитина: «Все має йти від серця. Ти не можеш тут нічого спланувати. Ти ж не прийдеш у дитячий будинок і не скажеш: «Покажіть усіх». Це трішки інша історія. Тут треба відчути зв’язок, а він можливий лише при живій зустрічі. Коли остаточно зважимося, коли це буде вже можливо юридично, тому що під час війни усиновлення призупинене, тоді це і зробимо».

Дружина Тімура Мірошниченка переконана, що для такого серйозного кроку треба ретельно підготуватися: «Перед усиновленням потрібно пройти відповідні курси, поспілкуватися з психологом, підготуватися до усіх можливих сценаріїв розвитку. Діти з дитячого будинку дуже різні. Якщо вони травмовані (ми не можемо знати, яке було життя у дітей до знайомства з нами), нам у майбутньому виліковувати цю дитину. І до цього треба бути готовими, щоб не було потім якихось сюрпризів. Морально ми готові до того, що це буде випробування. Ми готові, що за рік-два це стане абсолютно реальним. Це зважене сімейне рішення».

Фото: надані 1+1

Дивіться  також:

Дружина Макса Чмерковського втратила дитину, поки він був в Україні

Тоня Матвієнко віддала доньку до школи у Великій Британії (ФОТО)

“Вимахав”: Олександр Пономарьов показав підрослого сина (ФОТО)

“Богом посланий янгол”: Віктор Павлік і Катерина Репяхова святкують 1 рік сина (ФОТО)