Тоня Матвієнко віддала доньку до школи у Великій Британії (ФОТО)

Співачка Тоня Матвієнко віддала іхню спільну доньку з Арсеном Мірзояном, Ніну, до першого класу. Не в Україні – а у Великій Британії, де знайшла прихисток після початку повномасштабного вторгнення росії.

Про це зірка розповіла на своїй сторінці в “Інстаграмі” – і поділилася знімком дівчинки у шкільній формі на фоні “Хогвартсу”, у якому навчатиметься малеча.

“Перше «вересня» Ніни Матвієнко молодшої. Сьогодні Ніна вперше переступила поріг школи. На жаль, завчасно. Відсвяткуємо перший навчальний день у Великій Британії”, – говорить Тоня.

тоня матвієнко арсен мірзоян дочка ніна школатоня матвієнко арсен мірзоян дочка ніна школатоня матвієнко арсен мірзоян дочка ніна школа

Ніна навчатиметься у початковій школі Churchstanton Primary School, заснованій у 1878 році. Це маєток у сільській місцевості із гуртожитком, полями і лісами – щоб діти якісно і цікаво проводили дозвілля.

Тобто, співачка планує залишатися за кордоном? “Ми знаємо, що ми тут тимчасово, проте дитина має рухатися вперед, пізнавати світ, дізнаватися щось нове. Сьогодні ми з Ніною переживаємо великий стрес, бо зіткнулися з чимось новим. Вдячна всім, хто дав нам прихисток та допомогу в новій країні, – відповідає Тоня. – Вірю, що 1 вересня Ніна, як і усі діти з різних куточків нашої країни, будуть переступати поріг школи на теренах Вільної, Незалежної та Непереможної України!”

Тоня разом із донькою змінила декілька країн – гостювала у знайомих в Португалії, була в Німеччині, де після двох місяців розлуки побачилася із мамою. Тим часом Арсен Мірзоян лишився в Україні – він зайнятий волонтерством.

Фото: instagram.com/tonya_matvienko

Дивіться також:

Парнишка с завода: Арсен Мирзоян показал, как работал до начала певческой карьеры (ФОТО)

Тоня Матвиенко: «СМИ сделали из меня монстра-разлучницу»

«Тебе уже 23»: Тоня Матвиенко показала взрослую дочь (ФОТО)

Тоня Матвиенко показала видео со своей свадьбы с Арсеном Мирзояном