Хто із зірок перестав спілкуватися з родичами через війну

У багатьох українців є рідня в росії. Проте з початком повномасштабного вторгнення тисячі сімей були змушені припинити спілкування з родичами через їхню антиукраїнську позицію. Хто з наших знаменитостей відхрестився від родичів з рф та тих, хто підтримував росію, розповіли телеведучі Надія Матвєєва і Григорій Решетник у випуску рубрики «Неймовірна правда про українців» від на СТБ.

Телеведуча Стася Ровінська буквально за руським корабльом послала матір Сніжану Єгорову. Крім того, закликала українців заблокувати пропагандистку, яка розповідає, що путін ― «герой нашого часу».

Стася Ровінська і Сніжана Єгорова

Для фронтвуменки гурту ONUKA Нати Жижченко також припинили існування родичі з росії.

Так само, як і для Івана Дорна. «Жоден не зателефонував і не запитався, чи все у мене нормально. Просто вони не цікавилися тим, як зараз мені, їхній рідній людині. Як воно вдома, чи всі живі та здорові», ― розповів Дорн.

Сестра співака Віталія Козловського з росії також підтримує політику путіна. «У мене таке враження, що людина не розуміє, що у нас тут йде повномасштабна війна і гинуть люди, цивільні. Якби сьогодні жив мій батько, він, напевне, просто не пережив би і не витримав тої суцільної несправедливості», ― пояснив Козловський.

Віталій Козловський з батьками та старшою сестрою Оленою

Співачка Наталя Могилевська теж перестала спілкуватися з родичами з росії. «Достатньо важко було із ними говорити. Наприклад, мій брат казав мені: “Якого року це відео, що ти мені надсилаєш? Коли воно було знято?”. Звичайно, пропаганда дуже потужна з того боку, тому люди дійсно зазомбовані!»― каже вона.

Психолог Андрій Жельветро припинив спілкування з рідною матір’ю. «Якщо ви спробували донести інформацію, надсилали відео, фото родичам з росії, сварилися з ними, плакали, лаялися, але вони все одно продовжують вам не вірити, то треба на деякий час просто припинити спілкування. Спокійно скажіть або напишіть їм, наприклад, так: «На жаль, дорога сестро/тітко/бабусе, зараз ми не можемо порозумітися. Ти мене не чуєш. Мені шкода, але я вимушений не спілкуватися з тобою, поки не закінчиться війна»», ― каже Андрій.

Саме так йому довелося вчинити із рідною матір’ю, яка проживає в росії. «Мамо, я тебе люблю, Але поки все не скінчиться, не пиши мені», ― написав він.

«Вона проживає в росії, вона зомбі. І лише через місяць зрозуміла, що зберегти стосунки із сином для неї важливіше», ― додав він.

Хрещена ведучого СТБ Григорія Решетника посварилася з ріднею в Україні через власні пропутніські переконання. ««Ну что, напросились? Так вам и нужно! Сейчас будем вас воспитывать!» це вона написала ранком 24 лютого моїй мамі», ― розповів Решетник.

Нагадаємо, програма «Неймовірна правда про українців» виходить щоп’ятниці о 19:45 на СТБ!

Фото: архів “Каравану історій”

Дивіться також:

Виталий Козловский: «Если бы я рассказал, с кем она мне изменяла, был бы громкий скандал»

Стася Ровинская прокомментировала скандальные слова своей матери Снежаны Егоровой

Звезда “Опера по вызову” Стася Ровинская: “Я познакомилась с мужем, когда мне было 13 лет”