Стася Ровинская, ведущая дневного инфотейнмент-шоу «Твой день», которое выходит 1+1, прокомментировала слова своей матери, актрисы Снежаны Егоровой. Та поделилась ссылкой на пропагандистское видео со словами: «Я поддерживаю Владимира Путина!!! И пусть эта таблетка от безумия очистит ваш мозг от темной стороны Сознания!!!»

Стася заявила: больше года не общается с матерью: «Багато хто знає, що я не спілкуюсь з нею вже понад рік. На це є багато причин, деякі стосуються тільки нас і я не хотіла б їх виносити, але й зокрема через різні світогляди, та кардинально протилежну громадянську позицію.

Чесно кажучи, сильно жалкую, що колись давно зареєструвала її у соцмережах, бо зараз ми навіть тут не «товаришуємо» і не тримаємо зв’язок і про жахливі заяви від неї, я як і всі дізнаюсь або з новин, або надсилають знайомі».

стася ровинская дочь снежана егорова скандал

Стася — не просто дочка знаменитости и сама публичная персона. Она также многодетная мама, и от этого еще больнее. «Побачивши її заяву про підтримку країни агресора відчуваю біль, сором, та бажання захистити своїх дітей. Бо мені страшно за них, мені страшно, бо їх бабуся, сидячи за кордоном підтримує людину, яка вбиває українців і не переймається навіть за безпеку своїх онуків, які живуть в Україні, ходять тут в школу, садочок… Я не можу і не повинна відповідати за слова і вчинки моєї мами, я сама мама трьох дітей і намагаюсь своє життя жити так, аби їм ніколи не було за мене соромно і вони не були заручниками моїх егоїстичних вчинків».

Но беспокоит ведущую также судьба младших братьев и сестры: «Незважаючи на усе, що було і є між мною та моєю мамою, мені страшно за моїх наймолодших братиків та сестричку, які перебувають з нею, і зараз вона єдина людина, яка ними опікується, і вони так само сильно усе переживають. І своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей».

стася ровинская дочь снежана егорова скандал

Напомним, Анастасия, или Стася, — старшая дочь Снежаны от первого мужа, Семена Горова. В этом же браке появилась Александра. От второго мужа, Антина Мухарского, у Егоровой есть 11-летняя дочь Арина и сыновья, 14-летний Андрей и 9-летний Иван.

Фото: instagram.com/sia_rovinska

Смотрите также:

Мог выйти на сцену пьяным и с расстегнутой ширинкой: жена Виктора Павлика рассказала о проблемах в семье

Сергей Бабкин рассказал об изменах жене и сексе за деньги

Звезду сериала «Стрела» Стивена Амелла высадили из самолета из-за скандала с женой