“Коли тебе не беруть на Оскар”: вагітна Ріанна показала кумедні фото і відео із сином

Співачка Ріанна, вагітна другою дитиною, перестала приховувати личко свого первістка. І тепер частіше ділиться милими кадрами родинної хроніки.

Остання серія фото і відео показує емоції хлопчика, який спостерігає за кліпом мами і реагує на побачене. “Мій син, коли зрозумів, що його брат чи сестра йдуть на “Оскар”, а не він”, – жартує Ріанна.

ріанна син вагітна

ріанна син вагітна

Справді, співачка виступить під час церемонії нагородження премії “Оскар” 13 березня 2023 року. Втім, як влучно зазначили в коментарях, другий малюк вже і на Супербоулі виступив разом із мамою. Саме під час епічного шоу Ріанна і оголосила про другу вагітність.

Нагадаємо, старшому малюкові Ріанни 9 місяців. Співачка та її наречений, батько дітей A$AP Rocky, приховують ім’я малюка (хоча західні таблоїди твердять, що його звати Ноа). Нещодавно Їхня родина стала героями фотосесії для Vogue. І саме під час знімання обкладинки на березі океану хлопчика засняв папараці. Тож іще до виходу обкладинки Ріанні, аби не дати заробити фотографові, що вдерся без дозволу в особистий простір її дитини, співачка вирішила зробити все на своїх умовах і оприлюднила відео із малюком.

Фото і відео: instagram.com/badgalriri, Getty Images

Дивіться також:

Родинний портрет: Ріанна з A$AP Rocky та 9-місячним сином знялися для Vogue (ФОТО)

Найстильніші образи вагітної Ріанни (ФОТО)

Ріанна вагітна другою дитиною і показала круглий живіт під час епічного шоу на Супербоулі (ФОТО)