Модель Кріссі Тейген знову вагітна від чоловіка, музиканта Джона Ледженда. Зізнатися вони наважилися не одразу, адже попередня, третя вагітність трагічно перервалася і зірки втратили маля. У вересні 2020 року ненароджений хлопчик помер.

Тож про четверту вагітність Кріссі оголосила, коли приховувати живіт вже стало важко. Хоча вагалася довго, зізнається 36-річна модель в “Інстаграмі“. “Перед кожним візитом до лікаря я говорила собі: «Якщо сьогодні все буде добре, я зізнаюся». А потім я з полегшенням видихала, коли чула серцебиття, і вирішувала, що надто нервую. Поки що все ідеально, і я відчуваю радість та надію”, – зізнається Кріссі. Знову завагітніти їй вдалося за допомогою екстракорпорального запліднення.

кріссі тейген вагітна джон ледженд дітикріссі тейген вагітна джон ледженд діти

Переживання Тейген можна зрозуміти, якщо пригадати події дворічної давнини. Тоді зірка втратила дитину на пізньому терміні через кровотечу, і численні переливання крові не врятували сина. «Ми ніколи заздалегідь не даємо імена нашим дітям. Але чомусь почали називати цього маленького хлопця в моєму животі Джеком. Тож він завжди буде для нас Джеком. Джек так старався, щоб стати частиною нашої маленької сім’ї і буде нею назавжди», – емоційно написал тоді Кріссі.

Наразі пара виховує шестирічну дочку Луну Сімоні та чотирирічного сина Майлза Теодора.

кріссі тейген вагітна джон ледженд діти
Луна і Майлз, діти Кріссі Тейген і Джона Ледженда

Фото: instagram.com/chrissyteigen

Дивіться також:

Джон Ледженд и Крисси Тейген показали фото с их неродившимся сыном

«Міс Україна Всесвіт» Анна Андрес вагітна другою дитиною (ФОТО)

Українська топ-модель Елла Кандиба вагітна первістком (ФОТО)