Українська топ-модель Елла Кандиба вагітна первістком (ФОТО)

Українська модель Елла Кандиба, що з 17 років була зіркою показів Chanel, Balmain, Gucci та Yves Saint Laurent, оголосила про свою вагітність. Дітинка, як з’явиться вже влітку, стане для 31-річної Елли первістком.

«В цей жахливий час я дала собі право на тишу, бо все, що я маю зараз — це однозначна позиція, а все, що я мушу зробити — це зберегти життя», — написала Елла в «Інстаграмі» під чутєвою світлиною з округлим животиком.

Елла Кандиба вагітна модель
Елла Кандиба вагітна

«З першого дня в моїх сторіс я транслювала війну, в якій росія влаштувала геноцид українського народу, з першого дня головною задачею було врятувати мою родину. Ті, хто зі мною давно, знають, що я із Харкова, знають, що я найбільший фан свого рідного міста, і свою модельну школу, я в першу чергу відкрила на своїй батьківщині, для маленьких харківчанок, якою колись була і я. Ця любов назавжди.

Мої тато, бабуся і дідусь залишилися в центрі трагічних подій, а моя мама, моя сестра з дітьми, і я — вже в безпечному місті. Знаходячись тут, ми сконцентрували свої сили на допомозі тим, хто проживає всі жахи війни в Україні. Я хочу висловити свою повагу і сказати слова величезної вдячності кожному, хто боронить нашу країну і хочу висловити своє захоплення кожній жінці, яка народила українця. Скоро і я»

Елла обрала родину після десяти років із шаленим графіком на подіумі. 18 липня 2014 року вона вийшла заміж за Павла Зіневича. Весілля, яке планувалося гучним і пишним, через початок війни зробили камерним.

Елла Кандиба вагітна модель
Павло Зіневич, чоловік Елли Кандиби
Елла Кандиба вагітна модель
Весілля Елли і Павла, 18 липня 2014 р.

Фото: instagram.com/ellakandyba

Дивіться також:

Віра Кекелія вагітна другою дитиною (ФОТО)

Фіналістка «Супермоделі по-українськи» Вікторія Маремуха вагітна первістком (ФОТО)