Віра Кекелія вагітна другою дитиною (ФОТО)

Співачка, актриса «Жіночого кварталу» і випускниця «Голосу країни» Віра Кекелія повідомила радісну новину. У День матері вона оголосила, що вони разом зі співаком Романом Дудою скоро стануть батьками вдруге.

«Мені дуже важко добирати слова, адже в моєму сердці зараз панують і любов, і сум одночасно. Авжеж, життя продовжується, і як би не було важко прийняти цю жахливу реальність, жінки народжують і радіють цій миті. Адже нічого прекраснішого, ніж нове життя, немає у цілому світі!» — написала Віра в «Інстаграмі«. І покзала чуттєві світлини з чоловіком та первістком, сином Іваном.

Зазнімкувала родину Віри та Романа подруга співачки, Марта Адамчук.

віра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловіквіра кекелія вагітна діти чоловік

«В цей непростий час Всесвіт нам подарував прекрасну можливість — вдруге стати батьками! Мами, я вас обіймаю і захоплююся силою кожної з вас!» — говорить Віра.

Нагадаємо, із чоловіком Романом Дудою Віра зустрілася завдяки проєкту «Голос країни-7«. Закоханість переросла у шлюб — пара одружилася 17 жовтня 2017 року. А у квітні 2020 року у артистів народився син Іван.

Фото: instagram.com/kekeliavera

Дивіться також:

Вера Кекелия: «Мужчинам нравится, когда женщины смеются над собой»

Вера Кекелия показала трогательное видео из роддома в честь первого дня рождения сына

Фіналістка «Супермоделі по-українськи» Вікторія Маремуха вагітна первістком (ФОТО)