Співачка Alyosha, яка тимчасово мешкає в США, має трьох дітей із чоловіком, фронтменом гурту “АнтитілаТарасом Тополею. Личко молодшої, єдиної донечки, дворічної Марії, артисти ховали. Проте зараз дівчинка потроху почала з’являтися в соцмережах мами.

Тож Alyosha поділилася в “Інстаграмі” рідкісним фото Марійки. Білява і кучерява, як мама, з чорними густими віями, як у батька! Поруч із Марією – її братик Марко.

Світлину співачка супроводила коментарем: “Немає нічого, що б забрало радість серця, коли ти бачиш щасливих дітей! Це наша велика надія і велике кохання. Най нові покоління козаків і козачок будуть щасливими. Виховуймо, друзі, гідних і справжніх українців. Аби не сталося знову біди у прекрасній державі Україна!”

Нагадаємо, Alyosha і Тарас Тополя, крім дворічної Марії, виховують ще двох старших синів – 9-річного Романа та 7-річного Марка.

Також зазначимо, за океаном Alyosha повернулася до творчості. Днями вона представила нову пісню “Мене створив”, лірик-відео до якою зняла на узбережжі Атлантичного океану.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

“Зустріла тебе таким”: Alyosha показала рідкісне архівне фото Тараса Тополі і розповіла про їхній роман

Принц Вільям і принцеса Кетрін показали різдвяну фотолистівку з дітьми

ALYOSHA: «Для меня самым важным событием стало знакомство с мужем»