Кутюрні сукні та кіберестетика: Тіна Кароль показала стильні кадри з нового кліпу «Вільні. Нескорені» (ФОТО)

Тіна Кароль опублікувала промокадри з кліпу на нову пісню «Вільні. Нескорені». На них співачка позує у футуристичних вбраннях від всесвітньо відомого українського бренду Lever Couture, Dolce&Gabanna та custom made, що розроблені спеціально для кліпу.

«Наш час настав! Ми вільні та нескорені. Я чекала на цю хвилину довго, ця пісня уособлює непереможний дух нашої нації! Хай пісня стане лейтмотивом для звільнення наших територій і людей.  Час настав будувати Нових себе, руйнувати рабство в собі. Ми  вiдродженi в боротьбі!”, – коротко коментує свою майбутню прем’єру співачка.

тіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесіятіна кароль вільні нескорені пісня фотосесія

«Нова пісня Тіни «Вільні. Нескорені» сповнена потужними меседжами перемоги. Образи у кліпі відтворені у кіберестетиці, вони водночас жіночні та футуристичні», – говорить стиліст Ольга Ревуцька.

Прем’єра якої відбудеться вже цієї п’ятниці пісні “Вільні. Нескорені” відбудеться у п’ятницю, 16 вересня.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Тіна Кароль знялася для Vogue у кутюрних сукнях українського бренду (ФОТО)

Рідкісні кадри: 14-літня Тіна Кароль у латексній сукні виступає на концерті (ВІДЕО)

Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного автора “Маріупольського щоденника”