Леся Нікітюк відмовилася від сімейного життя і нового будинку через війну

Для ведучої Нового каналу Лесі Нікітюк 2022 рік мав стати особливим, але на заваді її планам стала військова агресія росії.

“Мені довелося відмовитися від своїх планів щодо кар’єри на 2022 рік, в якій повинні були відбутися нереальні, класні зміни як для мене, так і для глядачів — мене мали побачити в ролі героїні серіалу”, — розповіла вона в інтерв’ю Маші Єфросініній.

“Довелося відмовитися і від планів на сімейне життя. Саме цього року хотіла знайти баланс і навчитися поєднувати роботу та приватне життя, якому треба приділяти більше уваги. Раніше ж я постійно знаходилася на зйомках, у мене було по 150-200 знімальних днів на рік”.

леся нікітюк війна що зробила чим пожертвувала

Окрім цього Нікітюк замислювалася про переїзд до нового житла, втім і ці плани відклала до кращих часів.

“Також довелося відмовитися від купівлі власного будинку, від ремонту, який я люблю. Передивлятися ночами дизайн, підбирати люстри, планувати майбутнє, мріяти, як житиму в красивому будинку… Але все ще буде”, — не втрачає надії ведуча Нового каналу.

Натомість зараз Леся відкрила в собі співочі таланти – і записала кілька гумористичних пісень, від яких казяться росіяни. А ще відкрила штаб допомоги тим, хто шукає прихистку на Хмельниччині.

леся нікітюк війна що зробила чим пожертвувала

Фото: instagram.com/lesia_nikituk

Дивіться також:

Леся Нікітюк висміяла страхи росіян у новій гумористичній пісні-передбаченні

Хто із зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

Дмитро Комаров виставив на аукціон рідкісне авто: гроші на благо України (ФОТО)