“Люблю його”: Моніка Беллуччі вперше розповіла про роман із Тімом Бертоном

Акторка і модель Моніка Беллуччі стала зіркою обкладинки свіжого числа французького Elle. І в інтерв’ю виданню вперше підтвердила свій роман із режисером Тімом Бертоном.

Вперше про це заговорили в лютому 2023-го: тоді французьке видання Paris Match з’ясувало, що між актрисою і режисером роман з жовтня минулого року. Доказом стали світлини папараці, що застали пару за поцілунками.

Тоді ні Моніка, ні Тім ніяк не коментували інформацію. Проте зараз мовчання було порушене. “Я дуже рада що зустріла цю людину. Такі зустрічі рідко трапляються в житті. Я кохаю його і дуже поважаю”, – лаконічно і вичерпно відповіла Моніка.

моніка беллуччі тім бертон роман стосунки

А зустрілися Беллуччі і Бертон ще початку нульових на Каннському кінофестивалі – побіжне знайомство людей з однієї індустрії. Проте у 2022 році, на кінофестивалі Люм’єр у Ліоні, вони ніби вперше розгледіли одне одного і почали зустрічатися.

моніка беллуччі тім бертон роман стосунки
Моніка Беллуччі і Тім Бертон на фестивалі “Люм’єр”, 21 жовтня 2023 р.
моніка беллуччі тім бертон роман стосунки
Моніка Беллуччі і Тім Бертон на фестивалі “Люм’єр”, 21 жовтня 2023 р. З цього фестивалю почалися їхні стосунки

Ні Моніка, ні Тім ніколи не прагнули виносити своє особисте життя на загал. Публіка знає двох чоловіків Беллуччі – із актором Венсаном Касселем вона була в шлюбі і має двох дочок, а із художником Ніколя Лефевром зустрічалася з 2017-го до 2020 року.Бертон був цивільному шлюбі із акторкою Геленою Бонем-Картер і має із нею сина і доньку.

Фото: Getty Images, instagram.com/monicabellucciofficiel

Дивіться також:

Редкие кадры: Тим Бертон впервые вышел на красную дорожку с детьми от Хелены Бонем Картер (ФОТО)

Дочка Моніки Беллуччі стане акторкою і зіграє в римейку культового фільму 1960-х на Netflix

Венсан Кассель і Тіна Кунакі: історія кохання