В родині голлівудської акторки Мілли Йовович – особливе свято. Сьогодні, 4 березня, святкує день народження її коханий чоловік, батько її дітей, талановитий режисер і сценарист Пол Андерсон. Йому виповнилося 58 років.

Майже чверть століття пара разом – і іскра між ними не згасає і не тьмяніє. Про свою любов і щире захоплення чоловіком Мілла розповіла в “Інстаграмі” – і показала кадри із сімейного архіву – не глянсові, але щирі і справжні.

“З днем народження мого дивовижного чоловіка, найчудовішого чоловіка, якого я коли-небудь зустрічала. Ми знаємо одне одного майже 25 років, і магія ніколи не згасає з ним. Ми разом пережили стільки божевільних пригод і щодня говоримо про наші мрії про майбутнє. Він — скеля, на якій побудована наша сім’я, і я ніколи не зустрічала людини, яка була б так віддана своїм дівчатам, як Пол”, – зворушливо говорить Мілла.

мілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти донькимілла йовович чоловік пол андерсон діти доньки

І неправду кажуть, що з роками кохання стає платонічним. “Я дуже люблю тебе, бейбі, і я не можу дочекатися нашої наступної ночі для мами і тата разом! Сподіваюся, в мене не буде такого похмілля, як минулого разу”, – недвозначно заявляє акторка.


Нагадаємо, Пол Андерсон – третій чоловік Мілли Йовович. Вона була заміжня за актором Шоном Ендрюсом та режисером Люком Бессоном.

У Мілли Йовович і Пола Андерсона троє доньок. Старша, 15-річна Евер – модель і акторка, скоро виходить фільм “Пітер Пен і Венді” із нею в головній ролі. Дешіел 7 років, а Ошин – три.

Фото: instagram.com/millajovovich

Дивіться також:

Донька Мілли Йовович зіграла головну роль у фільмі “Пітер Пен і Венді”: перші кадри (ФОТО)

Україні з любов’ю: Тіна Кароль, Віра Фарміга і Мілла Йовович створили кутюрну діджитал-сукню (ФОТО)

П’ять маловідомих фільмів із Міллою Йовович на всі смаки

З доньками і у сукні українського бренду: сенсаційний вихід Мілли Йовович у Каннах (ФОТО)