Сьогодні у голлівудської зірки та колишньої киянки Мілли Йовович день народження – їй виповнюється 48 років.

Вітаємо зірку “П’ятого елементу” та “Оселі зла” і згадуємо інші фільми за її участю. Можливо, вони не такі відомі, і ви могли їх пропустити.

1«Мушкетери» (2011)

Чоловік Мілли Йовович, режисер Пол Андерсон, зняв бойовик-пригоди – вільну інтерпретацію знаменитого роману Дюма. І на головну жіночу роль – Міледі – запросив свою дружину.

Інтерпретація дуже вільна – Атос, Портос, Араміс і леді Вінтер проникають у таємне сховище креслень Леонардо да Вінчі і викрадають креслення летючого корабля.

Але леді Вінтер зраджує своїх друзів, віддає креслення Бекінгему – і ось тут починається найцікавіше. Міледі інтригує, мушкетери перемагають, а Квентін Тарантіно назвав картину найкращим фільмом 2011 року.

2«Лялька» (2003)

Милла йовович

У цій мелодрамі-трагікомедії напарником Йовович був оскароносний Едрієн Броуді. Фільм сповнений несподіваних поворотів та смішних моментів. Так, героїня Йовович мріє стати співачкою і в ній раптово прокидається любов до єврейської музики, а герой Броуді нарешті здійснює дитячу мрію і стає… черевомовцем.

3«Жанна д’Арк» (1999)

жанна дарк милла йовович

Як не дивно, але роль чи не головної героїні Франції режисер довірив Міллі, яка народилася в Україні, чорногорку по батькові. У цій історико-біографічній драмі зібрано блискучий акторський склад: Венсан Кассель, Джон Малкович, Фей Данавей, Дастін Гофман.

4«Зразковий самець» (2001)

Весела комедія – пародія на індустрію моди, сценарій до якої написав комік Бен Стіллер і сам зняв фільм. Моделі та дизайнери інтригують і борються за першість, ну а героїня Йовович у своєму репертуарі: замислює вбивство прем’єр-міністра Малайзії.

5«Ну ти й недоумок!» (2002)

милла йовович фильмы

Незважаючи на грубу назву (You are stupid man в оригіналі), цей фільм – романтична історія про любовний трикутник. На побаченні наосліп героїня Йовович знайомиться з хлопцем, який спочатку її бісить, а потім раптом викликає протилежні почуття. Він відповідає взаємністю, але в нього є колишня, до того ж актриса… Кому ж зрештою він віддасть перевагу?

Дивіться також:

21 атмосферний фільм для новорічного настрою

15-річна Донька Мілли Йовович в мінісукні прийшла на прем’єру свого нового фільму (ФОТО)

“Магія не згасає”: Мілла Йовович зізнається в коханні чоловікові і показує архівні фото