Максим Чмерковський і Піта Маргатройд стали батьками вдруге: фото

Хореограф, суддя “Танців з зірками” і перший український Холостяк в однойменному реаліті, Максим Чмерковський став батьком вдруге. Його дружина і колега Піта Маргатройд народила другого сина.

Символічно, що малюк з’явився на світ у День батька, в неділю 18 червня. “З Днем батька мене!” – написав Чмерковський в інстаграмі і показав перше зворушливе фото із маленьким сином.

максим чмерковський піта маргатройд син народила другий
Максим Чмерковський із новонародженим другим сином

Напередодні Максим був у справах в долині Напа, але коли Піта повідомила, що почалися перейми, домчав до Лос-Анджелеса за рекордний час. “Піта – фантастичний єдиноріг, вона чудова мама хлопчика і збирається народити ще одного щасливчика в цей світ”, – казав Макс.

максим чмерковський піта маргатройд син народила другий
Макс Чмерковський і Піта Маргатройд

Для їхньої пари народження цієї дитини було довгоочікуваним щастям. Адже після появи первістка Шая, якому зараз шість років, Піта кілька разів втрачала вагітність. Виданню People Макс розповідав, як вони пояснювали Шаю: в мами було яєчко із малюком, але яєчко розбилося і дитини не буде. Проте цього разу все вдалося – і старший брат з цікавістю спостерігав, як молодший штовхається в маминому животі.

максим чмерковський піта маргатройд син народила другий
Макс Чмерковський і Піта Маргатройд

Імені молодшого сина пара поки не повідомила.

Фото: instagram.com/petamurgatroyd

Дивіться також:

Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна вагітна другою дитиною (ФОТО)

Принцеса Євгенія вдруге стала мамою: стать, ім’я і перше фото малюка

83-річний Аль Пачіно став батьком вчетверте: стать та ім’я малюка