Чудова новина від Максима Чмерковського, першого українського Холостяка, судді “Танців з зірками” в Україні, а також хореографа і зірки-професіонала американського шоу Dancing with the Stars: 2024 року він стане батьком втретє! Дружина і колега Максима, танцівниця Піта Маргатройд, вагітна.

Новина стала дуже щасливою для пари – але неочікуваною. Про це 37-річна Піта розповіла в соцмережах. “У нас буде дитина! Так, ми знаємо, у нас щойно народилася дитина… ха-ха!” – сміється жінка. І справді, другий малюк пари, син Ріо, народився у червні.

“Це було дуже несподівано (через 4 місяці після пологів з Ріо), але ми дуууже щасливі і готові скоро стати сім’єю з 5 осіб!” – ділиться Піта.

Новини вона повідомила чоловікові по відеозв’язку, пред’явивши кілька позитивних тестів на вагітність.

Цей малюк – справжнє диво, адже, перш ніж на світ з’явився Ріо, пара пережила кілька викиднів, раунд невдалого ЕКЗ і вже готувалась до нового кола процедур, коли зрештою довгоочікувана вагітність настала.

максим чмерковський діти дружина піта маргатройд вагітна третя дитина
Максим Чмерковський і Піта Маргатройд з сиснами Шаєм і Ріо, осінь 2023 року

“Після всього, через що ми пройшли з викиднями та ЕКЗ, ми безмежно щасливі і знаємо, що нам дуже пощастило, що з нами сталося це диво. Ми такі щасливі, що нарешті можемо розповісти вам хороші новини”, – говорить Піта.

Нагадаємо, їхньому старшому сину Шаю шість років.

Фото: instagram.com/petamurgatroyd

Дивіться також:

Максим Чмерковський і Піта Маргатройд стали батьками вдруге: фото

Гламурна казка: яким було весілля Максима Чмерковського і Піти Маргатройд (ФОТО)

Джамала вагітна третьою дитиною: фото

Вагітна наречена Роберта Паттінсона демонструє живіт у сміливій сукні на “Еммі” 2024 (ФОТО)