Співачка Злата Огневич, як і багато українських артистів, на час війни поставила собі за мету боротися за перемогу на інформаційному та благодійному фронтах. Вона гастролює по світу, привертаючи увагу до болючих тем війни і збираючи великі кошти.

Сьогодні Злата оголосила, про які суми йдеться. І вони вражають. “На даний момент ми зібрали понад 4 500 000 млн грн під час благодійних концертів на допомогу й підтримку України. Арт-фронт працює, і ми з командою продовжимо наші справи!” – обіцяє артистка.

злата огевич благодійність скільки зібрала

Проте фінансовий бік справи, яким би важливим він не бів, – не єдино важливий. “Особлива атмосфера на цих концертах, я ще ніколи подібного не відчувала. У нас у всіх болить сильно, глибоко, але водночас— в кожному живе надія і віра в Перемогу України”, – відзначає Злата.

“Я від серця дякую кожному українцю, з кожного куточка світу за таку ВАЖЛИВУ допомогу і небайдужість! У боротьбі народжується нація. Наша боротьба триває вже не одне століття. Сила роду і предків нам допоможе перемогти. А наше завдання — зберегти єдність, яку ми отримали зараз таким пекельним шляхом. Наше завдання— пам‘ятати: ХТО ми і ЗВІДКИ. З України!”

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Дивіться також:

20 тонни ліків і понад мільйон євро: Камалія вперше розповіла, як допомагає Україні

Річард Гір передав на аукціон унікальну автівку, щоб допомогти українцям

Джамала продає вишиванку, у якій відкривала «Євробачення» в Києві: кошти на ЗСУ (ФОТО)