“Міс Україна” Вероніка Дідусенко виступила на підтримку України на LA Hollywood Pride Parade (ФОТО)

Міс Україна 2018Вероніка Дідусенко взяла участь у всесвітньо відомому LA Hollywood Pride Parade. Цьогоріч на параді була представлена креативна синьо-жовта платформа, щоб привернути увагу міжнародної та американської спільноти до війни в Україні.

Це ініціювала відома американська правозахисниця Глорія Оллред. Вона бореться за захист прав жінок та ЛГБТ-ком’юніті. Шлях Глорії надихнув Netflix на біографічну стрічку “Seeing Allred“.

“Я з повагою та радістю прийняла запрошення від Глорії Оллред долучитися до LA Hollywood Pride Parade. Щороку машина, на якій їде Глорія, її одяг та люди, що марширують поруч, відповідають певній тематиці. Цього року темою стала Україна! Так Оллред вирішила продемонструвати свою підтримку Україні в її боротьбі за свободу, незалежність і шлях до перемоги України у цій війні. Разом зі мною в параді також взяв участь мій син Сандрік”, – поділилася Вероніка.

вероніка дідусенко глорія оллред прайд сша війна українавероніка дідусенко глорія оллред прайд сша війна українавероніка дідусенко глорія оллред прайд сша війна україна

“Всі люди, які знаходилися в машині Глорії Оллред та марширували поряд, були одягнені у блакитно-жовті кольори. Наша машина була справжньою зіркою параду і привертала увагу людей по всьому Лос-Анджелесу. Машина була брендована банерами: Ukraine, Support Ukraine, Pray for Ukraine. Всі навколо були з прапорцями України. На сам парад приїздять люди з усього світу”, – захоплено переповідає модель.

вероніка дідусенко глорія оллред прайд сша війна українавероніка дідусенко глорія оллред прайд сша війна українавероніка дідусенко глорія оллред прайд сша війна україна

“Під час параду з машини голосно лунав неймовірний кавер на пісню Laura Branigan «Gloria», який розповідає, що Україна бореться і Україна переможе. Ми всі віримо у це. Текст написав військовослужбовець ЗСУ Микола Кулініч, записали на студії пісню у виконанні співачки Kler, зробили аранжування. Глорія Оллред, Прайд парад, мій син та я, ми всі співали пісню на підтримку України – Glory to Ukraine. Я чула, як люди підтримували нашу країну, весь світ з Україною. Я чула вигуки: Слава Україні! Героям Слава! Glory to Ukraine!” – емоційно розповіла Вероніка .

Дідусенко і надалі збирається брати участь у адвокаційних кампаніях по захисту України.

Фото: надані «Master Management 360»

Дивіться також:

Титул «Міс Україна Всесвіт»-2022 отримала Вікторія Апанасенко з Чернігова: фото і відео

Не узнать: «Мисс Украина Вселенная» Анна Неплях показала, как выглядела в детстве (ФОТО)

«Мисс Украина» 2021: стало известно, кто победил на конкурсе